PARTNER PORTALU

Nowi członkowie w szeregach PZFD

Polski Związek Firm Deweloperskich przyjął we wrześniu sześć nowych firm członkowskich.

Autor: HouseMarket.pl 02 października 2015 08:21

Do grona członków Polskiego Związku Firm Deweloperskich dołączyli: Syrena Invest, P.P.U.H. Kombinat Budowlany, Longbridge, Radius Projekt - Twoje miejsce w Warszawie, KDP GROUP i Tuwima - Lwy Inwestycje - Kielce.

Syrena Invest to firma, która specjalizuje się w budownictwie mieszkaniowym i komercyjnym. Powstała w 2007 roku dzięki inicjatywie hiszpańskiego właściciela, który posiada ponad 30-letnie doświadczenie w sektorze deweloperskim.

Kombinat Budowlany jest deweloperem, generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych budownictwa mieszkaniowego i użyteczności publicznej. Realizuje roboty budowlano-montażowe, inżynieryjne, instalacyjne, drogowe i remontowe oraz zarządza nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych. Ma własny Zakład Produkcyjno-Transportowy, który produkuje beton towarowy, fundamentowe bloczki betonowe oraz świadczy usługi transportowe i sprzętowe.

Longbridge to reprezentująca kapitał izraelski grupa, na którą składają się spółki realizujące projekty inwestycyjne z zakresu nieruchomości. W portfolio grupy Longbridge znajdują się projekty w podwarszawskim Pruszkowie i Poznaniu, w fazie przygotowań są inwestycje we Wrocławiu, Gdańsku, Gdyni, Szczecinie i Bydgoszczy.

Grupa Radius Projekt powstała w 1995 roku i od momentu założenia działa na polskim rynku nieruchomości, przede wszystkim w Warszawie.  Portfel nieruchomości grupy obejmuje głównie nieruchomości komercyjne, w tym budynki biurowe i handlowe, a także projekty mieszkaniowe oraz bank ziemi, czyli niezabudowane działki.

Grupa KDP jest rodzinną firmą realizującą od dziesięciu lat projekty deweloperskie. Firma realizuje obecnie m.in. projekt Huculska 5.

Tuwima - Lwy Inwestycje - Kielce to firma z polskim kapitałem. Do tej pory deweloper zrealizował m.in. mieszkania i domy w ramach inwestycji Osiedle Kameralne w Oblęgorku, Apartamenty Mleczna, Lofty Hoża. Obecnie w przygotowaniu znajdują się dwa nowe projekty: Willa Tuwima w Kielcach oraz Zielona Perła w Nowinach.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych