PARTNER PORTALU

Nowy prezes, nowe cele. Zmiany na szczycie i2 Development

Rada nadzorcza i2 Development podjęła uchwałę o zmianie funkcji członków zarządu. Andrzej Kowalski, dotychczasowy prezes, będzie pełnić funkcję wiceprezesa, a jego miejsce zajmie Marcin Misztal - dotychczasowy wiceprezes zarządu. To tylko jedna z decyzji, jakie podjęto w firmie deweloperskiej.

Autor: HouseMarket.pl 08 września 2017 17:02

Zgodnie z decyzją władz dewelopera, prezes odpowiedzialny będzie za wyznaczanie kierunków rozwoju i prowadzenie działalności spółki głównie na rynku polskim. Z kolei wiceprezes zajmie się planowaniem strategii i rozwoju działalności na rynkach zagranicznych.

Przypomnijmy, że i2 kupiło grunt, znajdującego się w prestiżowej lokalizacji w Adeje na Teneryfie. Decyzja o wyjściu za granicę jest - jak zapewniają przedstawiciele i2 - podyktowana możliwością osiągania marż na wysokim poziomie.

Jak informuje zarząd i2 Development, głównym obszarem działalności spółki będzie rynek polski, a planowane przychody z działalności zagranicznej w latach 2017-2025 nie przekroczą 10 proc. przychodów realizowanych na rynku krajowym.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych