PARTNER PORTALU

Nowy prezes zarządu grupy Eiffage

Benoît de Ruffray został nowym prezesem zarządu grupy Eiffage. Firma zrealizowała wiele rozpoznawalnych na świecie projektów. W Polsce reprezentuje ją Eiffage Polska Budownictwo, wykonawca m.in. apartamentowca Angel Wawel w Krakowie i osiedla Przy Bażantarni w Warszawie.

Autor: HouseMarket.pl 17 grudnia 2015 14:23

Benoît de Ruffray będzie odpowiedzialny za strategiczny rozwój koncernu. Grupa Eiffage zrealizowała kilka rozpoznawalnych na świecie projektów. Unikatową realizacją grupy jest smartseille – projekt deweloperski o powierzchni 58.000 mkw., realizowany w Marsylii od wiosny 2015 r.

Jest to modelowy, ekologiczny kompleks mieszkań i biur z dostępem do nowoczesnych technologii, w rozsądnych cenach, funkcjonujący w zgodzie z wymaganiami zrównoważonego rozwoju obszarów miejskich.

W Polsce grupę reprezentuje firma Eiffage Polska Budownictwo, która jest generalnym wykonawcą usług budowlanych. Specjalizuje się w kompleksowym budownictwie obiektów kubaturowych: biurowych, handlowych, hotelowych, mieszkaniowych oraz przemysłowych i sportowych. W ciągu 20 lat działalności w Polsce, EPB zrealizowało ponad 550 inwestycji.

Do najważniejszych, realizowanych w ostatnich latach, projektów mieszkaniowych spółki należy: apartamentowiec Angel Wawel w Krakowie, osiedla mieszkaniowe: Zajezdnia i Botanika w Poznaniu oraz Przy Bażantarni w Warszawie.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych