PARTNER PORTALU

Olivier Durix nowym Dyrektorem Generalnym w Bouygues Immobilier Polska

Oliver Durix objął stanowisko nowego Dyrektora Generalnego Bouygues Immobilier Polska, przejmując odpowiedzialność za segment nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych firmy. Jednym z jego kluczowych celów będzie dalsza konsolidacja działalności spółki,
a także rozwój jej potencjału biznesowego.

Autor: housemarket.pl 09 października 2017 13:10

Olivier Durix posiada szerokie doświadczenie
na rynku nieruchomości. Do zespołu Bouygues Immobilier dołączył w 2001 roku. Od tego czasu był stale związany ze spółką przez ponad 15 lat – głównie we Francji oraz ostatnio w Maroku, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Generalnego.

W trakcie swojej wieloletniej kariery zawodowej pracował na stanowiskach związanych m.in. z planowaniem inwestycji, zarządzaniem projektami oraz rozwijaniem biznesu. Pełnił także wiele funkcji kierowniczych. W latach 2009-2011 sprawował funkcję dyrektora agencji w mieście Tulon. W 2012 roku objął stanowisko dyrektora regionalnego na Lazurowe Wybrzeże. Następnie, w 2015 roku dołączył do zespołu Bouygues Immobilier Maroko w Casablance, gdzie koordynował działalność firmy jako Dyrektor Generalny.

- Jestem bardzo podekscytowany, rozpoczynając pracę z tak utalentowanym zespołem, jakim Bouygues Immobilier dysponuje w Polsce. Na lokalnym rynku nieruchomości mieszkaniowych obserwujemy hossę i duży potencjał związany z planowaniem kolejnych projektów. Polska jest zdecydowanie bardzo ważnym krajem dla całej firmy. Ugruntowana pozycja i szeroka rozpoznawalność naszej spółki jako trzeciego największego dewelopera w Warszawie przekłada się także na możliwości dalszej ekspansji w skali całego kraju – powiedział nowy Dyrektor Generalny.

Głównym celem biznesowym nowego Dyrektora Generalnego jest skonsolidowanie działalności firmy w Polsce. Olivier Durix odpowiedzialny będzie również za zagwarantowanie dalszego długofalowego rozwoju Bouygues Immobilier na rynku warszawskim, jak i poprzez lokalne biura firmy w innych częściach Polski. Będzie także konsekwentnie dążył do tego, aby otworzyć firmę z nowymi możliwościami rozwoju, zarówno na ryku nieruchomości mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Wszystkie powyższe priorytety biznesowe mają zagwarantować stały rozwój spółki deweloperskiej, w oparciu o innowacje i zrównoważony rozwój.

Olivier Durix miał okazję kierować wieloma inwestycjami, które zyskały szerokie uznanie na rynku nieruchomości i zdobyły wiele nagród. Były to m.in. projekt mieszkaniowy Cap Azur, zrealizowany na Lazurowym Wybrzeżu w pobliżu Monako, wielokrotnie wyróżniany za swoją innowacyjność. Do ważnych i przełomowych inwestycji należało także osiedle mieszkaniowe Font Pré w Tulon. Projekt ten spełnia wymogi zrównoważonego budownictwa i zlokalizowany jest na terenie byłego szpitala.

Olivier Durix ma 43 lata. Z wykształcenia jest prawnikiem. Jest absolwentem Uniwersytetu w Montpellier. Wolny czas spędza w gronie rodzinnym, zwiedzając z dziećmi Warszawę oraz odkrywając najpiękniejsze zakątki Polski. Docenia również szeroką ofertę kulturalną naszego kraju, szczególnie operę. Na przedstawienia i wydarzenia kulturalne bardzo chętnie udaje się również w towarzystwie przyjaciół i współpracowników.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych