PARTNER PORTALU

Ponad 700 mkw. w ofercie Grupy Jaguar

Zajmująca się obrotem nieruchomościami gruntowymi, budową domów oraz rewitalizacją kamienic spółka rozpocznie sprzedaż apartamentów w realizowanej inwestycji Kamienna Góra w Gdyni.

Autor: housemarket.pl 19 marca 2015 13:10

W sprzedaży znajdują się lokale mieszkalne o łącznej powierzchni użytkowej wynoszącej 710 mkw. Szacunkowe wpływy grupy ze sprzedaży mieszkań w inwestycji Kamienna Góra wyniosą 6,5 mln zł.

- Zakończenie budowy mamy zaplanowane na grudzień tego roku i liczymy, że do tego czasu zakończymy też sprzedaż wszystkich apartamentów. Zainteresowanie ofertą jest duże, mimo iż, dopiero co ją wprowadziliśmy na rynek. Niewątpliwie, modernistyczna architektura Gdyni i lokalizacja tej inwestycji są jej znaczącymi atutami - mówi Jacek Wieczorkowski, członek zarządu spółki Grupa Jaguar S.A.

Jest to pierwszy tego typu projekt realizowany przez spółkę, która planuje również kontynuować swoją działalność w zakresie rewitalizacji kamienic położonych na obszarze Trójmiasta.

Grupa Jaguar S.A. osiągnęła w 2014 r. zysk netto na poziomie 485 tys. zł przy przychodach sięgających 1.155 tys. zł. Spółka posiada portfel nieruchomości o wartości ok. 10 mln zł.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych