PARTNER PORTALU

Pracowity rok Wawel Service

Pod koniec roku Wawel Service planuje rozpocząć proces formalny wprowadzenia obligacji na rynek Catalyst. Następnym celem krakowskiego dewelopera będzie Giełda Papierów Wartościowych.

Autor: Housemarket.pl 13 kwietnia 2015 08:49

Dzięki zrealizowanej z pełnym sukcesem emisji obligacji o wartości 11 mln zł wykonaliśmy tylko pierwszy krok - mówi Grzegorz Zagrabski, wiceprezes zarządu Wawel Service Sp. z o.o. - Proces formalny wprowadzenia obligacji na rynek Catalyst ruszy na przełomie października i listopada 2015. 

Krakowski deweloper dysponuje obecnie bankiem ziemi pozwalającym na wybudowanie blisko 120 tys. mkw. mieszkań. W 2015 roku zamierza wprowadzić do sprzedaży przynajmniej pięć nowych inwestycji: cztery w Krakowie i jedną w Warszawie.

- W tym roku mamy w planach m.in. rozpoczęcie budowy kolejnej inwestycji wielorodzinnej w atrakcyjnej lokalizacji - w pobliżu popularnej hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków - mówi Grzegorz Zagrabski. - Budynki wielorodzinne powstaną również na Białym Prądniku oraz w Nowej Hucie - w tej lokalizacji wszystkie mieszkania będą dostępne w programie MdM. Więcej szczegółów pojawi się już na przełomie kwietnia i maja.

W Warszawie Wawel Service planuje w tym roku budowę kameralnej inwestycji przy ul. Owsianej 9 na Pradze Południe. Na parterze inwestycji znajdzie się część usługowa, na pierwszym piętrze - biurowa, a na wyższych piętrach część mieszkalna. Dobra lokalizacja oraz bliskość ulicy Grochowskiej sprawi, że dojazd do centrum Warszawy nie powinien mieszkańcom zająć więcej niż 20 minut. W pobliżu położone są aż trzy duże ośrodki zieleni - Park Skaryszewski, Park OWS Waszyngtona, Park Obwodu Praga Armii Krajowej oraz centrum kulturalne Soho Factory.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych