PARTNER PORTALU

Prezes Griffin Real Estate w radzie nadzorczej Echo Investment

Przemysław Krych, Maciej Dyjas, Nebil Senmam, Kharim Khairallah, Laurent Luccioni, George Graham i Stefan Kawalec weszli w skład nowej rady nadzorczej Echo Investment.

Autor: housemarket.pl/propertynews.pl 13 kwietnia 2015 17:47

Na dzisiejszym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy spółki Echo Investment odwołano wszystkich obecnych członków rady nadzorczej. W skład nowej rady wszedł m.in. prezes Griffin Real Estate - Przemysław Krych i jego dwóch współpracowników: Maciej Dyjas i Nebil Senmam.

Kharim Khairallah to dyrektor zarządzający firmy Oaktree, jednego z głównych udziałowców w Griffin Real Estate. Do zespołu funduszu dołączył on w 2005 roku, wcześniej działając m.in. w londyńskiej firmie Solidus Partners.

Laurent Luccioni zajmuje stanowisko wice-prezesa wykonawczego funduszu PIMCO. Jest także managerem portfolio w londyńskim biurze firmy. Do firmy dołączył w 2013 roku. Wcześniej pracował m.in. jako CEO w MGPA. Ma 16-letnie doświadczenie zawodowe.

George Graham to przedstawciel PIMCO. Zajmuje stanowisko Senior Vice President w londyńskim biurze firmy. Podobnie jak Laurent Luccioni, do zespołu dołączył w 2013 roku po działalności w MGPA. Ma 26-letnie doświadczenie zawodowe.

Przemysław Krych to partner zarządzający w Cornerstone Partners i Griffin Group, podmiotach zarządzających odpowiednio funduszem private equity oraz funduszem nieruchomościowym z łącznym kapitałem przekraczającym 500 mln euro. Przed rozpoczęciem własnej działalności był dyrektorem zarządzającym i partnerem w TDA Capital Partners (poprzednio Templeton Direct Advisors). Wcześniej wielokrotnie zajmował wysokie stanowiska kierownicze w Banku Handlowym w Warszawie SA (obecnie Citibank Handlowy), gdzie był członkiem Komitetu Zarządzającego, przewodniczącym Komitetu Inwestycji Kapitałowych oraz członkiem Komitetu Kredytowego Banku.

Maciej Dyjas pełni obecnie funkcje Co-managing Partner w Griffin Real Estate, Przewodniczącego Rady Nadzorczej Empik Media & Fashion S.A. i Senior Advisor dla zarządu Grupy Eastbridge. Wcześniej zajmował stanowiska - Managing Director/CEO Grupy Eastbridge, a także prezesa Empik Media & Fashion S.A.

Nebil Senman to Co-Managing Partner w Griffin Group. Hest związany z branżą nieruchomości od ponad 17 lat. Swoje międzynarodowe doświadczenie zawodowe zdobywał głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Polsce. Wcześniej pracował w funduszu Oaktree, gdzie zarządzał inwestycjami na rynku nieruchomości o wartości ponad 1 mld euro. Oprócz kierowania inwestycjami Oaktree na terenie Polski we współpracy z Griffin Group, był odpowiedzialny za powstanie niemieckiej platformy nieruchomości komercyjnych, która została połączona z wartą 2 miliardy euro spółką giełdową Deutsche Office. Odpowiadał także za zrestrukturyzowanie i kierowanie wiodącą niemiecką platformą nieruchomości mieszkaniowych Deutsche Wohnen.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych