PARTNER PORTALU

Prime Property Prize: Echo wśród najlepszych deweloperów 2015

Echo Investment znalazła się w gronie spółek nominowanych do nagrody Prime Property Prize 2015 w kategorii Deweloper Roku.

Property News

Autor: PropertyNews.pl 28 sierpnia 2015 10:59

Spółka Echo Investment realizuje inwestycje w czterech głównych sektorach rynku nieruchomości: budownictwie mieszkaniowym, centrach handlowych, budownictwie biurowym oraz hotelowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma zrealizowała ponad 100 projektów w kilkudziesięciu miastach Polski o łącznej powierzchni przekraczającej 1 000 000 mkw. Spółka prowadzi również inwestycje w Rumunii, na Węgrzech i Ukrainie.

Firma w 2014 i 2015 jest bardzo aktywna w sektorze mieszkaniowym i biurowym. Rozpoczyna realizację biurowców Tryton Business House w Gdańsku, Nobilis Business House we Wrocławiu, Opolska Business Park w Krakowie. W Warszawie trwa realizacja 155-metrowego biurowca Q22.

W sektorze mieszkaniowym na uwagę zasługuje zakończenie realizacji luksusowego projektu Hortus Apartments w Krakowie. Kolejny prestiżowy projekt w stolicy Małopolski – Park Avenue Apartments - jest w trakcie realizacji. Spółka jest także aktywna w Warszawie, Poznaniu i Wrocławiu – trwa budowa II i III etapu osiedla Nowy Mokotów, a w Poznaniu – Parku Sowińskiego i Osiedla Jaśminowego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych