PARTNER PORTALU

Przeprowadzka Okam Capital

Okam Capital zmienia swoją dotychczasową siedzibę. Od dnia 1 października biura Grupy zostaną przeniesione do Adgar Park West przy Alejach Jerozolimskich 181A w Warszawie.

Autor: Housemarket.pl 29 września 2015 10:01

Okam Capital to firma developerska specjalizująca się w budownictwie mieszkaniowym.

- Okam jest obecny od ponad 10 lat na rynku polskich nieruchomości. Do tej pory, z sukcesem, wybudowaliśmy w Warszawie i Katowicach ponad 500 mieszkań i apartamentów. Ale nie osiadamy na laurach. Rozpoczęliśmy kolejne projekty mieszkaniowe - mówi Arik Koren, prezes Okam, podsumowując zmiany w firmie. - Pragniemy wejść również na rynek nieruchomości komercyjnych. Te plany inwestycyjne mają znaczący wpływ na strukturę firmy. Zaczynaliśmy z 10 osobowym zespołem. Dziś pracujemy w ponad 60 osób. Nie mieściliśmy się w dotychczasowym biurze, które mieściło się w naszej inwestycji Arlet House - dodaje.

Okam Capital obecnie prowadzi sprzedaż blisko 900 mieszkań w trzech projektach w Warszawie: „InCity”, „Vista Mokotów” i „Mokka Mokotów” oraz jednym „Dom w dolinie Trzech Stawów” w Katowicach. Wkrótce uruchomi sprzedaż mieszkań w swoim największym praskim projekcie mieszkaniowym, gdzie docelowo wybuduje 700 mieszkań i apartamentów.

Okam Capital planuje również wejście na rynek nieruchomości komercyjnych. Prestiżowym projektem jest renowacja kompleksu pofabrycznego na ulicy Szwedzkiej centrum biurowo-handlowe Avangarda w Łodzi. Spółka planuje również inwestycje w innych miastach Polski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych