PARTNER PORTALU

Rafin zdobył 11 mln zł z emisji obligacji

Sytuacja na rynku mieszkaniowym z kwartału na kwartał ulega polepszeniu, co w znaczącym stopniu wpływa na zainteresowanie deweloperów obligacjami jako formą finansowania działalności.

Autor: HouseMarket.pl 16 grudnia 2015 13:30

Upper Finance pozyskał 11 mln zł w ramach trzyletnich obligacji na okaziciela dla spółki Rafin Developer. Jest to już dziesiąta firma deweloperska, która zdecydowała się w 2015 r. skorzystać z usług Upper Finance i za jego pośrednictwem wyemitować obligacje w celu rozwoju dalszej działalności na rynku.

Upper Finance jako doradca finansowy zajmujący się pozyskiwaniem środków na rozwój firm i realizację kolejnych projektów deweloperskich obserwuje rosnące zainteresowanie tą formą finansowania. W tym roku dla swoich klientów pozyskał trzykrotnie więcej środków z emisji obligacji niż jeszcze trze lata wcześniej.

– Sytuacja na rynku mieszkaniowym z kwartału na kwartał ulega polepszeniu, co w znaczącym stopniu wpływa na zainteresowanie deweloperów obligacjami jako formą finansowania działalności – wyjaśnia Iwona Załuska, partner w grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Consulting.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych