PARTNER PORTALU

Realizujemy pięć nowych projektów budowlanych

Tasbud rozpoczął równolegle budowy pięciu inwestycji mieszkaniowo-usługowych zlokalizowanych w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 27 lutego 2018 13:14

Na zlecenie Marvipol Development, Tasbud zrealizuje inwestycję, która zakłada budowę nowoczesnego apartamentowca przy ul. Jacka Kaczmarskiego 63 - Cascade Residence. Obiekt zlokalizowany jest w cichej części Mokotowa, tuż obok ulic Woronicza oraz Niepodległości.

Nowym projektem jest także realizacja prestiżowej inwestycji przy ul. Przyokopowej 43 - Rezydencja Konrad, na zlecenie firmy Mostostal. Najwyższe standardy techniczne, a także estetyka wykończenia i przywiązywanie uwagi do ekologii przyczynią się do stworzenia obiektu klasy premium.

Firma Tasbud rozpoczęła także budowę kolejnego etapu znanego już na warszawskim Bemowie osiedla My Bemowo, na zlecenie Nexity Polska. Mieszkańcy tego nowoczesnego obiektu uzyskają m.in. dostęp do prywatnego jeziorka.

Kolejnym projektem jest budowa inwestycji Willa Ochota na zlecenie dewelopera Home Invest. Projekt obejmuje realizację wielorodzinnego budynku mieszkalnego z garażem podziemnym oraz własnym źródłem ciepła, a także aranżację terenu.

Piątą inwestycją, której budowę rozpoczęła Tasbud jest Dom pod Szóstką przy ul. Ficowskiego 6 na warszawskim Żoliborzu. Projekt jest realizowany na zlecenie inwestora i dewelopera, firmy Napollo. Ten kameralny obiekt zarówno swoją skalą jak i elegancką architekturą nawiązuje do tradycyjnej zabudowy Żoliborza.

Prezes Tasbud, Bogdan Czapczuk, wskazuje na zrównoważony rozwój firmy. Spółka aktywnie działa na polskim rynku, jak również jest zauważalna na rynkach zagranicznych. 

- Cieszy nas fakt, iż inwestorzy, z którymi łączy nas wieloletnia współpraca, doceniają jakość dostarczanych przez nas usług i możemy realizować dla nich nowe, ambitne projekty. Jesteśmy także dumni z tego, że kolejni partnerzy biznesowi, zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym, obdarzają nas swoim zaufaniem - mówi Bogdan Czapczuk. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych