PARTNER PORTALU

Robyg z nową radą nadzorczą

Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Robyga odwołało dotychczasowych członków rady nadzorczej.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2015 14:45

Michael Tsoulies, Rodolpho Amboss, Józef Stanisław Buczyński i Zbigniew Markowski nie są już członkami rady nadzorczej Robyga. Ich miejsca zajęli: Michał Wnorowski, Jan Czarniecki, Piotr Stark i Krzysztof Kaczmarczyk.

Michał Wnorowski, absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie, związany jest z rynkiem finansowym od 1995 roku. Posiada doświadczenie w zakresie zarządzania projektami inwestycyjnymi, analizy rynkowej, analizy przedsiębiorstw i wyceny ich wartości oraz zarządzania portfelem papierów wartościowych. W swojej karierze zawodowej zajmował się również zagadnieniami restrukturyzacji i nadzoru właścicielskiego firm.

Krzysztof Kaczmarczyk jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Zdobywał doświadczenie zawodowe w szwajcarskim banku inwestycyjnym Credit Suisse w Polsce zajmując się sektorami mediów oraz metali w regionie Europy Środkowo Wschodniej. Uprzednio pełnił rożne funkcje dyrektorskie w Grupie TP S.A. Obecnie pełni funkcję Dyrektora ds. Strategii i Rozwoju w spółce Emitel – wiodącym operatorze naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej.

Piotr Stark ukończył m.in. studia ekonomiczne na Uniwersytecie w Bonn oraz Studiencollege przy Uniwersytecie w Kolonii. W swojej karierze zawodowej pełnił funkcję m.in. Regionalnego Pełnomocnika ds. Rozwoju oraz Kierownika Działu Pasaży Handlowych w HIT Centrala Polska Sp. z o.o. Od 2001 roku działał na rynku deweloperskim jako Kierownik Działu Marketingu spółki deweloperskiej, a w 2008 roku został włączony w skład Zarządu spółki zajmującej się organizacją i nadzorem pełnego procesu deweloperskiego. W latach 2008-2015 Stark pracował przy takich projektach jak: Rondo 1, Lipowy Office Park czy Plac Małachowskiego.

Jan Czarniecki ukończył z wyróżnieniem studia licencjackie z Architektury w zakresie Projektowania i Planowania Miejskiego na Uniwesytecie Illinois w Chicago, a cała jego dotychczasowa kariera związana jest z architekturą. Pracował m.in. jako Główny Architekt w Biurze Finansowania Projektów Mieszkaniowych Banku Światowego w Warszawie, Wiceprezes i Dyrektor ds. Kierowania Budową oraz członek Zarządu w Polish American Mortgage Bank. Był także doradcą licznych powstających inwestycji, a w latach 2012-2015 pełnił funkcję Głównego Specjalisty Kontroli Państwowej w Najwyższej Izbie Kontroli.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych