PARTNER PORTALU

Robyg zapowiada realizację 5 tys. mieszkań

Robyg umacnia swoją pozycję w Warszawie i Gdańsku. Deweloper sukcesywnie powiększa bank ziemi. - Nasze plany inwestycyjne obejmują realizację 5 tys. mieszkań - zapowiada Zbigniew Okoński, prezes Grupy Robyg.

Autor: Joanna Budzaj, (AWH) 25 czerwca 2015 12:42

Aktualna oferta Grupy Robyg obejmuje ponad 1,5 tys. mieszkań w inwestycjach na terenie Warszawy i Gdańska. Deweloper realizuje około 3 tys. lokali mieszkalnych, z czego 1,7 tys. w ośmiu stołecznych inwestycjach, m.in. w Wilanowie, na Bemowie, Żoliborzu i Woli.

- Ostatnio kupiliśmy duże działki w Warszawie. Na jednej z nich zlokalizowanej w atrakcyjnej części Mokotowa planujemy inwestycję na ponad tysiąc mieszkań - mówi Zbigniew Okoński, prezes Grupy Robyg. - Jeszcze w tym roku ruszy budowa pierwszego etapu.

Kolejny zakup - działka na Bemowie - pozwoli Robygowi dołączyć do oferty ponad 1,2 tys. mieszkań. - Wszystkie nasze plany inwestycyjne wynikające z posiadanego banku ziemi obejmują realizację 5 tys. mieszkań, w tym 2 tys. w Warszawie i 3 tys. w Gdańsku - podsumowuje Zbigniew Okoński.

Grupa ma jednak apetyt i potencjał do realizacji kolejnych inwestycji oraz rozbudowy już rozpoczętych projektów. Najnowsza zakupiona działka o powierzchni ok. 21 tys. mkw. na Bemowie pozwoli deweloperowi na powiększenie bazy mieszkań projektu Young City o ok. 450 lokali mieszkalnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych