PARTNER PORTALU

Semeko planuje nowe inwestycje

Semeko Grupa Inwestycyjna ma pieniądze na nowe inwestycje. Deweloper planuje, m.in. zakup nowych działek.

Autor: HouseMarket.pl 05 lipca 2016 13:46

Upper Finance Med Consulting pozyskał dla Semeko Grupa Inwestycyjna SA w Alior Banku kredyt w kwocie 18 mln zł. Pożyczka posłuży sfinansowaniu bieżącej działalności grupy, która obecnie prowadzi osiem nowoczesnych inwestycji mieszkaniowych na terenie Redy i Gdyni, w tym nabyciu nowych gruntów inwestycyjnych.

– Jako doświadczony, wiodący deweloper na dynamicznie rozwijającym się rynku mieszkaniowym w Redzie, realizujący również tak śmiałe i nowoczesne projekty jak zagospodarowanie gdyńskiego Międzytorza, Semeko spotkał się z pozytywną decyzją kredytową. Duży potencjał średniej wielkości miast, także pod względem mieszkaniowym, sprawia, że instytucje finansowe coraz chętniej decydują się na wsparcie lokalnych firm deweloperskich – mówi Tatiana Piechota, partner w grupie Upper Finance i prezes zarządu Upper Finance Med Consulting.

Semeko Grupa Inwestycyjna, która prowadzi działalność na terenie Rumii, Redy i Gdyni, do tej pory wybudowała już ponad 120 tys. PUM. Do flagowych projektów dewelopera należą: Horyzonty Gdyni, Aquatower, a także Aquasfera o unikatowej architekturze zacumowanych do nabrzeża okrętów. W bezpośrednim sąsiedztwie ostatniego projektu grupa zrealizowała multikompleks z galerią handlową i największym w Polsce aquaparkiem.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych