PARTNER PORTALU

Skanska dołączyła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Skanska Residential Development Poland dołączyła do grona firm zrzeszonych w Polskim Związku Firm Deweloperskich.

Autor: housemarket.pl 05 sierpnia 2015 14:03

Organizacja skupia już ponad 110 deweloperów z całego kraju, stosujących Kodeks Dobrych Praktyk oraz dbających o zrównoważony rozwój.

Polski Związek Firm Deweloperskich (PZFD) to największa organizacja branżowa, reprezentująca wiodących deweloperów mieszkaniowych, którzy wspólnie tworzą blisko 40% mieszkań dostępnych na rynku pierwotnym. Związek jest platformą wymiany wiedzy oraz ważnym podmiotem opiniotwórczym i partnerem biznesowym. - Obecność Skanska Residential w PZFD pozwoli nam jeszcze bardziej zaangażować się w tworzenie zrównoważonych przestrzeni miejskich oraz korzystać ze wzajemnych doświadczeń - mówi Marcin Bańka, analityk rynku Skanska Residential Development Poland, który reprezentuje  firmę w PZFD.

Skanska Residential Development Poland obecnie realizuje dwie inwestycje w stolicy: Park Ostrobramska, położony na Pradze-Południe oraz Osiedle Mickiewicza – pierwsze osiedle
w Polsce certyfikowane w systemie BREEAM, zlokalizowane na pograniczu Żoliborza
i Bielan. Charakterystyczną cechą wszystkich projektów mieszkaniowych Skanska jest dbałość o daną inwestycję, ale także o jej otoczenie. W ten sposób powstają innowacyjne, zielone osiedla, przyjazne ich mieszkańcom, doskonale wpisujące się w tkankę miejską. Jedną z najważniejszych wartości reprezentowanych przez Skanska jest dbałość o zrównoważony rozwój, dlatego priorytetem jest realizacja inwestycji, które mają minimalny wpływ na środowisko naturalne, zarówno w trakcie budowy, jak i podczas użytkowania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych