PARTNER PORTALU

Śląsk to za mało

Holdimex chce wyjść z inwestycjami poza województwo śląskie. - Przygotowuję się do projektów w krajach nadbałtyckich, zmieni się również strategia działania na rodzimym rynku mieszkaniowym - zapowiada Arkadiusz Hołda, prezes firmy.

Autor: HouseMarket.pl 10 czerwca 2016 09:25

Jednym z państw na celowniku Holdimeksu jest Szwecja. - W tej chwili w Szwecji mamy do czynienia z dużym zapotrzebowaniem na budowę nowych mieszkań - mówi Arkadiusz Hołda, założyciel Przedsiębiorstwa Realizacji Budownictwa Holdimex. - W samym Sztokholmie brakuje ponad 100 tys. lokali mieszkalnych.

Holdimex prowadzi zaawansowane rozmowy z partnerami działającymi już na rynku szwedzkim. - Nadal będę działał na rynku śląskim, głównie w Katowicach - zapowiada Arkadiusz Hołda. - W planach mamy również inwestycję w Gliwicach, drugim co do wielkości rynku budownictwa mieszkaniowego rynku na Śląsku.

W nowych inwestycjach założyciel Przedsiębiorstwa Realizacji Budownictwa Holdimex kierunkuje się w stronę docelowego klienta - nowe projekty będą lokowane w pobliżu uczelni i miejsc pracy. Przygotowuje zaplecze mieszkaniowe dla klientów, m.in. biznesowych, którzy kupią lub wynajmą mieszkania.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych