PARTNER PORTALU

Świetny początek roku dla Unimax Development

W I kwartale 2018 roku deweloper osiągnął najlepszy wynik sprzedaży w swojej historii. W ciągu trzech pierwszych miesięcy br. firma podpisała 94 umowy deweloperskie – znacząco poprawiając wyniki osiągane w ubiegłych latach w analogicznych okresach rozliczeniowych.

Autor: HouseMarket.pl 17 maja 2018 12:47

I kwartał 2018 był o 31 proc. lepszy od IV kwartału 2017 r. i aż o 88 proc. od I kw. 2017.
Największy wpływ na wynik miała sprzedaż mieszkań w projektach warszawskich (Osiedle Piecyka na Targówku i Osiedle przy lesie na Wawrze), a także w kieleckim Osiedlu Legionów.
Zwiększenie oferty (niedawne rozpoczęcie realizacji i sprzedaży kolejnego etapu Osiedla Głowackiego na Bielanach), a także przygotowanie do realizacji następnej fazy Osiedla Legionów pozwalają z optymizmem patrzeć na utrzymanie tempa sprzedaży w kolejnych miesiącach.


Kupują młodzi i na kredyt

Największym powodzeniem wśród klientów cieszą się mieszkania dwu- lub trzypokojowe, o powierzchni do 60 mkw., choć większe lokale stanowią całkiem pokaźną część sprzedaży (ok. 30 proc. umów to mieszkania o pow. powyżej 60 mkw.).
Wśród kupujących przeważają osoby młode – 70 proc. z nich jest w wieku 20-40 lat, stanu wolnego (małżeństwa to ok. 1/3 klientów).
Lwia część transakcji (ok. 75 proc.) finansowana jest kredytem bankowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych