PARTNER PORTALU

Szykują się zmiany w zarządzie Ronsona

24 czerwca, podczas ZWZA spółki, dotychczasowego dyrektora zarządzającego i członka zarządu Ronena Ashkenazi zastąpi Aharon Soffer, szef U. Dori Group Ltd.

Autor: housemarket.pl 13 maja 2015 20:53

W dniu obrad ZWZA, Ronen Ashkenazi złoży rezygnację z zajmowanego stanowiska dyrektora zarządzającego oraz członka zarządu spółki. Ronen Ashkenazi złoży rezygnację z zajmowanych stanowisk w zarządzie Ronson w związku z jego zaangażowaniem w inną działalność, nie związaną z Ronson. Rekomenduje się zastąpienie Ronena Ashkenazi przez Aharona Soffera. Aharon Soffer jest nominowany do objęcia tego stanowiska przez U.Dori Group Ltd. jednego z dwóch wiodących akcjonariuszy spółki - podano w komunikacie.

Aharon Soffer pełni funkcję prezesa spółki Gazit-Globe. Od 1997 roku, w którym dołączył do spółki Gazit-Globe, zajmował kilka stanowisk kierowniczych. Podczas pracy w Gazit-Globe, zdobył doświadczenie w branży detalicznej jak i w zakresie nieruchomości związanych ze służbą zdrowia, zarówno w sektorze publicznym, jak i państwowym. Soffer zajmuje także stanowisko dyrektora generalnego Gazit Group USA, która jest nienotowaną spółką zależną tej spółki, stanowisko dyrektora Atrium European Real Estate (VSX/Euronext: ATR) oraz stanowisko prezesa wykonawczego spółki ProMed Properties, które są nienotowanymi spółkami zależnymi Gazit-Globe. Ponadto Aharon Soffer pełni od grudnia 2014r. obowiązki dyrektora zarządzającego U. Dori Group Ltd.

Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy spółki Ronson odbędzie się 24 czerwca 2015 r. w Rotterdamie.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych