PARTNER PORTALU

Totalbud ma nowy kontrakt po prawej stronie Wisły

Aneo Development wybrał głównego wykonawcę swojej nowej inwestycji. 75 mieszkań przy ul. Kruszewskiego wybuduje Totalbud.

Autor: housemarket.pl 11 maja 2015 08:15

Warszawska firma Totalbud wygrała przetarg na budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego zaprojektowanego przez Pracownię Projektową Bulak Projekt.

Budynek Aneo Development zlokalizowany jest na warszawskiej Pradze Południe przy ulicy Ignacego Kruszewskiego 2/6. Inwestycja ma 75 lokali mieszkalnych o zróżnicowanej powierzchni użytkowej – od 30 do 76 mkw. Są to mieszkania jedno-, dwu-, trzy-  i czteropokojowe. Wszystkie mają balkony lub loggie. Podziemne garaże będą mieściły 82 miejsca parkingowe. Główne wejście do budynku prowadzi przez hall wejściowy, z którego można przejść na patio budynku, gdzie zaprojektowano wejścia do trzech klatek. Od strony ul. Majdańskiej znajdą się dwa lokale usługowe dostępne bezpośrednio z zewnątrz budynku. W klatce A przewidziano na dachu taras urządzony zielenią ekstensywną dostępny dla wszystkich mieszkańców. Teren osiedla będzie zagospodarowany zielenią i ogrodzony.

W wykopach Totalbud pracuje z geofiltrami w warunkach gruntu piaszczystego nawodnionego, stąd fundamenty powstają w technologii białej wanny. Roboty toczą się w ostrych granicach działki z wykopami zabezpieczonymi ścianką berlińską.

- Wszystkie prace biegną zgodnie z harmonogramem. Na działce A trwa wykonywanie stanu zero, natomiast na działkach B i C na ukończeniu są płyty denne. Poziom zero na działce A osiągniemy około 20 maja. Ponieważ ta część warszawskiej Pragi nie należy do szczególnie objętych nowoczesnym budownictwem mieszkaniowym, stąd firma nasza ma dużą satysfakcję, iż oddamy klientom Aneo Development bardzo nowoczesny, estetyczny i funkcjonalny dom mieszkalny - mówi Mariusz Pałka, prezes Totalbudu.

Budynek zostanie oddany pod klucz w stanie deweloperskim ze wszystkimi szlichtami, tynkami i gresami w częściach wspólnych. Totalbud specjalizuje się w kompleksowej budowie obiektów „pod klucz”. Oprócz tego firma wykonuje konstrukcje żelbetowe, roboty ziemne, posadzkarskie i elewacje.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych