PARTNER PORTALU

Trzeci etap osiedla Verdis niemal cały wyprzedany

Ronson sprzedał ponad 90 proc. mieszkań inwestycji Verdis III.

Autor: Housemarket.pl 13 kwietnia 2015 11:12

Deweloper otrzymał pozwolenie na użytkowanie trzeciego etapu inwestycji Verdis zlokalizowanej na warszawskiej Woli. W chwili ukończenia inwestycji na sprzedaż pozostawało jedynie 10 ze 146 lokali.

– Sprzedaż niemal wszystkich mieszkań w Verdis III jeszcze przed oddaniem projektu do użytkowania potwierdza dobre dopasowanie naszej oferty do aktualnych potrzeb rynku. Oprócz Verdis realizujemy tu dwa inne projekty: Espresso przy ul. Jana Kazimierza oraz nowy projekt City Link przy ul. Wolskiej, w pobliżu stacji metra Rondo Daszyńskiego – mówi Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ronson Development.

Czwarty i ostatni etap projektu Verdis znajduje się jeszcze w budowie, której zakończenie planowane jest na czwarty kwartał bieżącego roku. Na całym osiedlu (we wszystkich czterech etapach obejmujących łącznie ponad 440 lokali) do kupienia pozostało zaledwie 40 lokali o powierzchniach od 36 do 85 mkw. Ich ceny zaczynają się od 6,9 tys. zł/mkw. Obecnie Ronson oferuje 2-pokojowe mieszkania w zakończonym już III etapie w specjalnej cenie od 291 tys. zł.

Za projekt architektoniczny Verdis III odpowiada pracownia CK Architekci, a generalnym wykonawcą była firma Karmar.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych