PARTNER PORTALU

Victoria Dom celuje w 100 mln zł przychodów

Deweloperska spółka prowadząca działalność głównie na rynku warszawskim w 2014 r. uzyskała 81,1 mln zł przychodów. Plany na ten rok są jeszcze bardziej ambitne.

Autor: housemarket.pl 24 kwietnia 2015 14:05

Deweloperska spółka prowadząca działalność głównie na rynku warszawskim w 2014 r. uzyskała 81,1 mln zł przychodów, w porównaniu do 60,8 mln zł w poprzednim roku.

- Osiągnęliśmy znaczącą poprawę wyników utrzymując ponadprzeciętną rentowność. Na ich poziom wpływ miało oddanie do użytkowania mieszkań na osiedlu Ogrody Victorii przy ul. Ceramicznej na warszawskim Tarchominie. Wyniki obejmują również sprzedaż domów jednorodzinnych zrealizowanych na osiedlach Olesin II, Kwiatowa Polana oraz Park Dworski” – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom S.A.

Podkreślił, że firma jednocześnie zbudowała silne fundamenty do dalszego rozwoju w kolejnych latach.

- Sukcesywnie klientom oddawać będziemy do użytkowania lokale w ramach finalizowanych inwestycji. W tym roku spodziewamy się uzyskania 100 mln zł przychodów, przy rentowności netto na poziomie 10 proc. – dodał.

Zapewnił, że firma ma zapewnione grunty pod kolejne inwestycje, których rozpoczęcie planuje w kolejnych kwartałach tego roku. Przełoży się to na dalsze dynamiczne zwiększanie skali działalności w kolejnych latach, przy utrzymaniu ponadprzeciętnych wskaźników rentowności.

Aktualnie na terenie Warszawy Victoria Dom realizuje pięć projektów deweloperskich. Najnowszą inwestycją wprowadzoną do sprzedaży pod koniec minionego roku jest Osiedle Classic powstające na Tarchominie. Docelowo liczyć będzie 267 mieszkań. To atrakcyjna inwestycja powstająca w pobliżu Mostu Północnego, na zielonych terenach pomiędzy ulicą Modlińską i Myśliborską. Z kolei na terenie Białołęki w ofercie spółki dostępne są mieszkania i domy jednorodzinne na osiedlu Viva Garden (ul. Białołęcka). W tej części Warszawy sprzedawane są również domy jednorodzinne na Osiedlu Olesin (ul. Zdziarska) oraz Park Dworski II (ul. Zyndrama z Myszkowic). Dopełnieniem oferty spółki są mieszkania na warszawskim Targówku na osiedlu Ogrody Targówek (ul. Rzepichy).

 

 

 

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych