PARTNER PORTALU

Victoria Dom chce sprzedawać 1000 mieszkań rocznie

Victoria Dom w ciągu pierwszych sześciu miesięcy 2015 roku sprzedał 246 mieszkań. Warszawski deweloper planuje sprzedawać od 500 do 1000 mieszkań rocznie.

Autor: HouseMarket.pl 13 lipca 2015 09:46

Największym zainteresowaniem cieszy się Osiedle Classic i Viva Garden. Aktualnie na terenie Warszawy Victoria Dom realizuje sześć projektów deweloperskich.

Prawie 50 proc. sprzedanych mieszkań realizowanych przez Victoria Dom, w okresie od stycznia
do czerwca 2015 r., stanowią mieszkania w ramach I i II etapu Osiedla Classic powstającego w pobliżu ul. Modlińskiej i Mostu Północnego na Białołęce. Realizacja całego projektu zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na lokalizację
w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy. Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku.

Również na terenie Białołęki w ofercie spółki dostępne są mieszkania i domy jednorodzinne na osiedlu Viva Garden (ul. Białołęcka). Sprzedaż mieszkań w ramach tej inwestycji, w pierwszym półroczu br., stanowi ponad 26 proc. łącznej sprzedaży dewelopera. Viva Garden tworzy siedem budynków wielorodzinnych w niskiej, dwupiętrowej zabudowie oraz 9 domów w zabudowie bliźniaczej. Osiedle zaprojektowane zostało w jasnej stonowanej kolorystyce, co nada mu kameralnego charakteru osiedli willowych. W ramach inwestycji powstaje 147 mieszkań dedykowanych przede wszystkim młodym rodzinom. Zakończenie budowy planowane jest na IV kwartał 2015 r.

- Wpływ na wzrost transakcji ma niewątpliwie m.in. zwiększenie liczby nowych inwestycji. Jeszcze w tym roku planujemy wprowadzić do oferty jeden lub dwa nowe projekty w innych częściach Warszawy. Naszym założeniem jest sprzedaż na poziomie od 500 do 1000 mieszkań rocznie – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Najnowszą inwestycją wprowadzoną do sprzedaży w maju br. jest Osiedle Przy Parku powstające
przy ul. Rembielińskiej, w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na Targówku. Docelowo liczyć będzie 127 mieszkań. Oferta wyróżnia się m.in. atrakcyjną nowoczesną architekturą budynków. Na ostatnich 2 kondygnacjach mieszkania mają ponadstandardową wysokość – 3 m. Deweloper wprowadził już do oferty pierwszy budynek, którego budowa ruszyła w maju br.

Na warszawskiej Białołęce, w ramach oferty Victoria Dom, sprzedawane są również domy jednorodzinne na Osiedlu Olesin (ul. Zdziarska) oraz Park Dworski II (ul. Zyndrama z Myszkowic). Dopełnieniem oferty spółki są mieszkania na warszawskim Targówku na osiedlu Ogrody Targówek

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych