PARTNER PORTALU

Victoria Dom ma ambitne plany

365 mieszkań i domów sprzedała przez dziewięć miesięcy 2015 r. firma Victoria Dom. Deweloper ma jednak apetyt na więcej.

Autor: HouseMarket.pl 09 października 2015 13:38

Sprzedaż 365 mieszkań to wynik o 40 proc. lepszy niż w tym samym okresie poprzedniego roku. W 2014 roku deweloper zanotował sprzedaż 259 lokali. - Naszym celem jest sprzedaż na poziomie od 500 do tysiąca mieszkań rocznie – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

W tym roku największym powodzeniem wśród klientów Victoria Dom cieszy się oferta mieszkań na Osiedlu Classic.  W ramach pierwszego i drugiego etapu przez pierwszych dziewięć miesięcy zostało sprzedanych łącznie 176 mieszkań.  To około połowa z wszystkich sprzedanych przez spółkę lokali w tym okresie. Osiedle Classic powstające w pobliżu ul. Modlińskiej i Mostu Północnego na warszawskiej Białołęce. Budowa pierwszego etapu ruszyła pod koniec minionego roku, a drugi etap został wprowadzony do oferty w maju br. Realizacja całego projektu zakłada wybudowanie łącznie 267 lokali. Inwestycja cieszy się ogromnym zainteresowaniem ze względu na lokalizację w spokojnej, rodzinnej i bezpiecznej okolicy. Osiedle łączy komfort mieszkania blisko natury ze sprawnym dojazdem do centrum i dostępem do wszystkich niezbędnych elementów infrastruktury. Zakończenie budowy I etapu planowane jest na połowę przyszłego roku, a drugiego kilka miesięcy później.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszyła się również inwestycja Viva Garden na terenie Białołęki (ul. Białołęcka).  W skład osiedla wchodzi siedem dwupiętrowych budynków wielorodzinnych oraz 18 domów jednorodzinnych. Przez pierwsze trzy kwartały  tego roku sprzedanych zostało 78 mieszkań oraz 5 domów. Mieszkaniowa część inwestycji jest już zakończona, spółka rozpoczyna wydawanie lokali

W pierwszych trzech kwartałach dużą popularnością cieszyły się również mieszkania na Osiedlu Przy Parku powstające przy ul. Rembielińskiej, w sąsiedztwie Parku Bródnowskiego na warszawskim Targówku. W ramach wprowadzonej do sprzedaży w maju br. inwestycji sprzedane zostały 53 mieszkania z łącznie oferowanych 127. Projekt zakłada budowę mieszkań o metrażach od 30 - 84 mkw.

Przez dziewięć miesięcy br. Victoria Dom sprzedała także ostatnie 29 mieszkań na osiedlu Ogrody Targówek (ul. Rzepichy) a także po kilka domów jednorodzinnych na osiedlu Olesin (ul. Zdziarska), Park Dworski II (ul. Zyndrama z Myszkowic) oraz Kwiatowa Polana (inwestycja zakończona).

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych