PARTNER PORTALU

Victoria Dom: Nasza oferta znacznie się powiększy

Victoria Dom, warszawski deweloper w ciągu pierwszych trzech miesięcy br. sprzedał 193 mieszkania. W ciągu najbliższych tygodni wprowadzi do oferty kolejne projekty, które dostarczą blisko 300 mieszkań. W całym bieżącym roku zarząd Victoria Dom zakłada kontraktację na poziomie około 1000 lokali i dalszy wzrost sprzedaży.

Autor: housemarket.pl 05 kwietnia 2018 14:50

Firma Victoria Dom, warszawski deweloper działający na rynku od 20 lat, w pierwszym kwartale br. sprzedała 193 mieszkania. W tym samym okresie poprzedniego roku deweloper zakontraktował 261 lokali.

- Popyt na nowe mieszkania na rynku warszawskim utrzymuje się cały czas na bardzo wysokim poziomie. Odpowiadamy na niego szeroką i atrakcyjną ofertą w konkurencyjnych cenach.  Zakładamy, że w całym bieżący roku zakontraktujemy łącznie około 1000 lokali, co oznaczać będzie utrzymanie wysokiego tempa wzrostu osiąganego na przestrzeni ostatnich lat - powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Zarządu Victoria Dom.

- Lekkie spowolnienie sprzedaży jakie zanotowaliśmy w pierwszych trzech miesiącach spowodowane zostało w dużym stopniu wyprzedaniem naszej oferty po bardzo udanej końcówce minionego roku, kiedy zakontraktowaliśmy rekordową liczbę lokali. Nasza oferta wkrótce znacznie się powiększy. W ciągu najbliższych tygodni wprowadzimy do sprzedaży kolejne projekty, które dostarczą ponad 300 mieszkań - dodał Waldemar Wasiluk.

Od początku roku deweloper wprowadził do sprzedaży mieszkania w ramach kolejnych etapów dwóch popularnych inwestycji realizowanych na terenie Warszawy. Projekt Viva Garden 8, który powstaje na zielonej Białołęce przy ulicy Białołęckiej dostarczy 100 mieszkań. Z kolei inwestycja Osiedle Mieszko 2 zlokalizowana w miejscu dawnej fabryki słodyczy przy ul. Chrzanowskiego na warszawskim Grochowie oferuje 62 lokale.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych