PARTNER PORTALU

Victoria Dom nie zwalnia tempa

Warszawski deweloper w ciągu pierwszych sześciu miesięcy br. sprzedał 248 mieszkań. To wynik lepszy niż osiągnięty w tym samym okresie poprzedniego roku. Zarząd Victoria Dom zakłada, że w ciągu całego 2016 roku znajdzie nabywców na łącznie około 700 lokali. W tym roku oferta spółki została poszerzona już o cztery nowe projekty deweloperskie.

Autor: HouseMarket.pl 06 lipca 2016 14:42

Victoria Dom w drugim kwartale br. sprzedała 121 mieszkań, a narastająco przez pierwszych sześć miesięcy zakontraktowała łącznie 248 lokali. To wynik nieco lepszy niż uzyskany w I półroczu 2015 roku, kiedy zawarto umowy na sprzedaż 246 mieszkań i domów.

- Jesteśmy zadowoleni z osiągniętej sprzedaży, tym bardziej, że zeszły rok był dla nas również udany i mieliśmy do czynienia z efektem wysokiej bazy - powiedział Waldemar Wasiluk, Wiceprezes Victoria Dom..

Zarząd Victoria Dom podtrzymuje plany osiągnięcia w skali całego roku sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

- W drugiej połowie roku planujemy sprzedaż kolejnych 400 mieszkań. To bardzo realne założenie jeśli utrzyma się koniunktura na rynku pierwotnym – stwierdził Waldemar Wasiluk.

Victoria Dom stawia na nowe projekty

W tym roku warszawski deweloper wprowadził do oferty i rozpoczął realizację czterech nowych projektów. Pierwszym z nich jest Osiedle Bravo, które powstaje na warszawskiej Woli i dostarczy łącznie 167 mieszkań. Druga inwestycja to Osiedle Viva Garden 3 budowane na terenie Białołęki, które z kolei dostarczy 91 mieszkań. W czerwcu oferta spółki została poszerzona o 113 mieszkań jakie będą dostępne na Osiedlu Classic IV na warszawskim Tarchominie. W ostatnim czasie uruchomiono także budowę Osiedle Verba ze 136 lokalami na terenie dzielnicy Praga. W ramach tych czterech Victoria Dom od początku roku wprowadziła już do sprzedaży łącznie 507 mieszkań.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych