PARTNER PORTALU

Victoria Dom podwoiła sprzedaż

Warszawski deweloper w minionym roku zakontraktował sprzedaż łącznie 493 mieszkań oraz domów. To niemal dwa razy więcej niż w poprzednim roku. Zarząd w 2016 roku zakłada osiągnięcie sprzedaży na poziomie około 700 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 13 stycznia 2016 11:42

W ramach łącznej puli sprzedanych przez Victoria Dom lokali największy udział stanowiły mieszkania. W minionym roku klienci kupili ich 459, w porównaniu do 217 w poprzednim roku. Jednocześnie deweloper w 2015 r. sprzedał 34 domy jednorodzinne, względem 36 w 2014 r.

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z uzyskanych w minionym roku wyników sprzedażowych. Potwierdzają one, że nasza oferta jest bardzo dobrze dopasowana do oczekiwań klientów. Duża część mieszkań spełnia wymagania programu MdM, co dodatkowo zwiększa ich atrakcyjność. Osiągnięty w minionym roku znaczący wzrost sprzedaży zapewnił Victorii Dom ósmą pozycję wśród największych deweloperów na rynku warszawskim. Liczymy, że dalszy dynamiczny rozwój pozwoli nam wejść w 2016 r. do pierwszej piątki deweloperów w stolicy. W tym roku planujemy dalszy wzrost sprzedaży w związku z wprowadzeniem projektów także w nowych dzielnicach Warszawy, gdzie dotychczas nie byliśmy obecni. W efekcie w skali całego 2016 r. zakładamy osiągnięcie sprzedaży na poziomie około 700 mieszkań – powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Pod koniec minionego roku deweloper rozpoczął realizację wieloetapowego Osiedla Classic III na warszawskim Tarchominie w dzielnicy Białołęka, przy ul. Modlińskiej 73. Projekt zakłada realizację w I etapie czteropiętrowego budynku oferującego łącznie 116 lokali. W aktualnej ofercie są także mieszkania w pobliskiej inwestycji przy ulicy Przaśnej 16 w ramach Osiedla Classic, które dostarczy kolejnych 267 lokali. Victoria Dom proponuje także mieszkania na Białołęce na osiedlu Viva Garden oraz na Targówku na osiedlu Przy Parku. W aktualnej ofercie znajdują się również domy jednorodzinne zlokalizowane na Białołęce na Osiedlu Olesin oraz Parku Dworskim II.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych