PARTNER PORTALU

Victoria Dom podwyższa tegoroczną prognozę sprzedaży

Firma Victoria Dom w pierwszym półroczu br. sprzedała 410 mieszkań, czyli o ponad połowę więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Zarząd spółki podniósł jednocześnie tegoroczną prognozę sprzedaży do około 800 lokali.

Autor: HouseMarket.pl 04 lipca 2017 13:03

- To był dla nas bardzo udany okres. Po raz kolejny osiągnęliśmy rekordowy w historii poziom sprzedaży. Cały czas utrzymujemy jednocześnie wysoką dynamikę wzrostu. Sytuację na rynku deweloperskim oceniamy wciąż jako bardzo dobrą, choć widzimy lekkie spowolnienie wynikające z braku środków w ramach rządowego programu MDM. Nie wpływa to jednak na realizowaną przez nas kontraktację. To z pewnością efekt bardzo atrakcyjnej oferty dopasowanej do potrzeb i możliwości finansowych klientów - powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Victoria Dom od początku roku ruszyła już z pięcioma nowymi projektami na terenie Warszawy, wprowadzając do oferty łącznie 616 mieszkań. Wśród nich jest Osiedle Viva Garden IV, które dostarczy 88 mieszkań oraz Viva Garden V z 93 lokalami. Oba projekty powstają na Białołęce, przy ulicy Białołęckiej i są kontynuacją popularnych inwestycji w tej części miasta. Kolejnym projektem wprowadzonym w tym roku do sprzedaży było Osiedle Classic V na warszawskim bliskim Tarchominie z planowanymi 100 mieszkaniami. Z kolei osiedle Przystanek Praga na Pradze przy ulicy Boremlowskiej dostarczy 185 lokali. Ostatnio uruchomioną inwestycją jest Osiedle Mieszko w centrum Grochowa z planowanymi 150 lokalami. - W przygotowaniu mamy kolejne projekty w bardzo ciekawych lokalizacjach także na terenie innych dzielnic Warszawy – podkreślił Waldemar Wasiluk.

Zarząd Victoria Dom podwyższył jednocześnie prognozę tegorocznej sprzedaży do poziomu około 800 lokali. Dotychczas zakładał, że w skali całego roku zakontraktuje około 700 mieszkań.

- Mamy szeroką i atrakcyjną ofertę, która cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród klientów. Uwzględniając jednocześnie wyniki sprzedaży osiągnięte w pierwszych sześciu miesiącach oraz nasz potencjał na kolejne półrocze jesteśmy przekonani, że cały rok będzie dla nas jeszcze lepszy niż początkowo szacowaliśmy – stwierdził Waldemar Wasiluk.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych