PARTNER PORTALU

Victoria Dom zapowiada kolejne projekty

Deweloper Victoria Dom w pierwszych trzech kwartałach br. sprzedał 581 mieszkań, czyli o ponad 27 % więcej niż w tym samym okresie poprzedniego roku. Zarząd spółki planuje jeszcze w tym roku wprowadzić do oferty jeden lub dwa nowe projekty.

Autor: housemarket.pl 03 października 2017 15:13

Victoria Dom w pierwszych trzech kwartałach br. sprzedała 581 mieszkań, względem 457 zakontraktowanych lokali w analogicznym okresie poprzedniego roku. W samym trzecim kwartale br., czyli od początku lipca do końca września br. podpisano z klientami 171 umów deweloperskich (to lepszy wynik niż w drugim kwartale tego roku, kiedy sprzedano 149 lokali).

Dla porównania w trzecim kwartale 2016 r. Victoria Dom sprzedała 188 mieszkań.

- Miniony okres oceniamy jako bardzo udany. Obserwujemy jednak stabilizację rynku na bardzo wysokim poziomie z lekkimi objawami jego nasycenia. Popyt na rynku pierwotnym, a w szczególności w segmencie popularnym, wciąż jest bardzo dobry. Wydaje się jednak, że szczytowy okres mamy już za sobą - powiedział Waldemar Wasiluk, wiceprezes Victoria Dom.

Zarząd Victoria Dom zakłada, że w skali całego roku zakontraktuje sprzedaży około 800 lokali.

-Mamy szeroką i atrakcyjną ofertę w konkurencyjnych cenach. Nasze propozycje są dopasowane do potrzeb klientów, którzy w większości poszukują niedużych, ale ustawnych i doświetlonych lokali. To zapewnia nam systematyczny wzrost skali działania i osiąganie nowych rekordów sprzedażowych – stwierdził Waldemar Wasiluk.

- W tym roku planujemy wprowadzić do oferty jeszcze kolejne 1 lub 2 projekty – podkreślił Waldemar Wasiluk. Victoria Dom od początku roku ruszyła już z sześcioma nowymi inwestycjami na terenie Warszawy, wprowadzając do oferty łącznie 715 mieszkań. Wśród nich jest Osiedle Viva Garden IV, które dostarczy 88 mieszkań, Viva Garden V z 93 lokalami oraz ostatnio wprowadzony do oferty projekt Viva Garden VI z 99 mieszkaniami. Te trzy projekty powstają na Białołęce, przy ulicy Białołęckiej i są kontynuacją popularnych inwestycji w tej części miasta. W tym roku do sprzedaży wprowadzone było także Osiedle Classic V na warszawskim bliskim Tarchominie z planowanymi 100 mieszkaniami, osiedle Przystanek Praga na Pradze przy ulicy Boremlowskiej ze 185 lokalami oraz Osiedle Mieszko w centrum Grochowa z planowanymi 150 mieszkaniami. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych