PARTNER PORTALU

Wawel Service inwestuje na południu kraju

Deweloper nie próżnuje. W 2015 roku zamierzamy wprowadzić do sprzedaży co najmniej pięć nowych inwestycji, z których cztery zlokalizowane będą w Krakowie, a jedna w Warszawie.

Autor: housemarket.pl 20 marca 2015 10:50

Deweloper dysponuje obecnie bankiem ziemi, pozwalającym na wybudowanie mieszkań o powierzchni blisko 120 tys. mkw. Już w kwietniu w Krakowie rusza budowa kompleksu mieszkaniowego Zawiła na Klinach. W inwestycji znajdą się 84 mieszkania o powierzchni od 34 do 78 mkw. w cenie od 5 tys. zł/mkw. Przewidziany jest tu garaż podziemny i lokale handlowo- usługowe na parterze w budynku.

Na pozwolenie na użytkowanie czekają również dwie energooszczędne inwestycje: Wężyka 10 w Czyżynach i Borkowska na Klinach, w której skład wchodzą dwa czterokondygnacyjne budynki tworzące wspólnie kwartały zabudowy. W projekcie znajduje się łącznie 89 mieszkań: 1-, 2- i 3- pokojowych, z możliwością łączenia sąsiadujących ze sobą lokali. Mieszkania położone wyżej wyposażone są w balkony, natomiast te, zlokalizowane na parterze, posiadają wydzielone ogródki do indywidualnego zagospodarowania. W podziemiach budynków znajduje się garaż z miejscami postojowymi, a także komórki lokatorskie.

- W tym roku mamy w planach również rozpoczęcie budowy inwestycji wielorodzinnej w pobliżu hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena Kraków – mówi Piotr Kijanka, dyrektor ds. sprzedaży w Wawel Service. - Budynki wielorodzinne powstaną także w Białym Prądniku oraz Nowej Hucie, w której mieszkania będą dostępne w programie MdM.

Ponadto, w tym roku deweloper chce ruszyć w Warszawie z budową kameralnej inwestycji przy ul. Owsianej 9 na Pradze Południe. Na parterze inwestycji znajdzie się część usługowa, na pierwszym piętrze-biurowa, a na wyższych kondygnacjach będą mieszkania.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych