PARTNER PORTALU

Wikana poprawia wyniki. Sprzedaż poszła w górę

Lubelski deweloper przez trzy pierwsze miesiące tego roku zawarł 50 umów deweloperskich i przedwstępnych. Dla porównania: w I kwartale poprzedniego roku sprzedaż deweloperska wyniosła 33 lokale.

Autor: HouseMarket.pl 06 kwietnia 2016 13:37

- Wynik za I kwartał jest zgodny z naszym planem. W każdym kolejnym kwartale chcielibyśmy wprowadzać do oferty sprzedażowej co najmniej jeden nowy projekt deweloperski. Naszym celem jest zagospodarowanie banku ziemi w południowo-wschodniej Polsce. Nie wykluczam także jego powiększenia, o ile pojawi się atrakcyjna oferta – mówi Robert Pydzik, prezes zarządu Wikany. Na koniec 1 kwartału br. Grupa Kapitałowa miała w ofercie 292 lokale, z czego 252 znajdowało się w budowie, a 40 było już gotowych.

Obecnie Grupa posiada ona grunty pozwalające na rozpoczęcie 28 projektów deweloperskich i wybudowanie ok. 1800 lokali oraz 96 tys. mkw. PU. W tym roku Grupa może powiększyć swój bank ziemi o kolejne lokalizacje położone przede wszystkim na obszarze Polski południowo-wschodniej.

W 2016 roku Grupa rozpoczęła już trzy projekty deweloperskie – trzeci budynek na Osiedlu Sky House, trzynasty etap na Osiedlu Miasteczko Wikana w Lublinie oraz budowę zespołu trzech stylowych, kameralnych budynków mieszkalnych, położonych w sercu Lublina przy ul. Misjonarskiej.

W 2015 r. deweloper rozpoczął realizację nowych projektów deweloperskich: piątego budynku na Osiedlu Panorama w Rzeszowie, drugiego budynku w projekcie Sky House w Lublinie, siódmego budynku na Osiedlu Świerkowa Aleja w Zamościu oraz czterech budynków w ramach trzeciego etapu na Osiedlu Zielone Tarasy w Rzeszowie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych