PARTNER PORTALU

Wrocławski teren Centrum Metropol w rękach LC Corp

LC Corp kupiła niezabudowaną działkę o powierzchni ponad 5,6 tys. mkw. we Wrocławiu. Zgodnie z planem zagospodarowania na terenie przeznaczonym dawnej pod inwestycję Centrum Metropol, mogą powstać mieszkania, biura albo hotel.

Autor: housemarket.pl 23 kwietnia 2015 17:58

Spółka LC Corp kupiła teren inwestycyjny o powierzchni 5,6 tys. mkw. znany pod nazwą „Centrum Metropol” od AIB Bank i McCarthy Harte Polska.

W transakcji sprzedaży niezabudowanej działki zlokalizowanej pomiędzy ulicami Piłsudskiego, Komandorską i Bogusławskiego we Wrocławiu doradzała międzynarodowa firma doradcza JLL.

- Cieszymy się z możliwości współpracy przy transakcji sprzedaży działki w tak dobrej lokalizacji w pobliżu dworca kolejowego Wrocław Główny - mówi Daniel Puchalski, dyrektor Działu Obsługi Gruntów Inwestycyjnych, JLL. - Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania na tym terenie mogą powstać obiekty usługowe, takie jak biura i hotele, jak również zabudowa mieszkaniowa.

Początkowo na działce miał powstać 4-gwiazdkowy hotel sieci Hilton, apartamenty i biura. Budowa miała ruszyć jeszcze przed 2012 rokiem, ale irlandzka spółka zrezygnowała z inwestycji. 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych