PARTNER PORTALU

YIT Development wśród członków PZFD

YIT Development, spółka należąca do fińskiego koncernu YIT, dołączyła do Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Autor: HouseMarket.pl 16 października 2015 08:27

– Dynamicznie zmieniające się realia społeczno-ekonomiczne stawiają branżę deweloperską przed szeregiem wyzwań, którym można sprostać tylko dzięki partnerskiej współpracy podmiotów zaangażowanych w rozwój polskich miast. PZFD jest platformą do dialogu publicznego, którego obecność korzystnie wpływa na jakość decyzji rzutujących na dobro ogółu społeczeństwa. Celem Związku jest tworzenie przyjaznego prawa, w ramach którego deweloperzy będą mogli kształtować nowoczesną i funkcjonalną dla mieszkańców przestrzeń miejską. Cieszymy się, że YIT będzie z nami współpracować w tym zakresie – skomentował Grzegorz Kiełpsz, prezes zarządu PZFD.

– YIT jako członek PZFD, chce wzbogacić swoim dorobkiem rynek deweloperski w Polsce. Naszą intencją jest wniesienie nowej jakości do merytorycznej dyskusji na temat branży deweloperskiej w Polsce. Mamy ku temu solidne podstawy. Tworzymy lepsze miejsca do życia od ponad 100 lat – powiedział Tomasz Konarski, prezes zarządu YIT Development.

Koncern YIT rozpoczął swoją działalność w Polsce w 2015 roku. Firma będzie oferować mieszkania tworzone w zgodzie z filozofią fińskiego budownictwa.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych