PARTNER PORTALU

Z nadzoru do zarządu. Zmiany w LC Corp

Jakub Malski został pierwszym wiceprezesem LC Corp - poinformował zarząd spółki.

Autor: PAP 11 marca 2016 17:21

Do tej pory Jakub Malski wchodził w skład rady nadzorczej LC Corp. Z chwilą powołania go do zarządu spółki, złożył rezygnację z pełnienia dotychczasowej funkcji.

Jakub Malski jest absolwentem Uniwersytetu Wrocławskiego. W 1992 r. ukończył studia na Wydziale Prawa i Administracji. W roku 1997 uzyskał tytuł radcy prawnego. W latach 1992-1994 był zatrudniony w Dolnośląskim Banku Gospodarczym S.A., następnie w Banku "Cukrobank" S.A . W 1995 r. sprawował funkcję wiceprezesa zarządu w Banku "Polbank" S.A. Od września 1995 do 2004 r. wiceprezes zarządu w Europejskim Funduszu Leasingowym S.A. W latach 2004-2008 wiceprezes zarządu w Getin Bank S.A. (poprzednio GBG S.A. ). W latach 2010-2012 sprawował funkcję wiceprezesa zarządu w Idea Bank S.A. Obecnie zatrudniony w Getin Holding S.A. oraz w Getin Noble Bank S.A.

Pełnione obecnie funkcje: Członek Rady Nadzorczej w Idea Expert S.A., Członek Rady Nadzorczej w Idea Money S.A., Członek Rady Nadzorczej Idea Fleet S.A., Członek Rady Nadzorczej Idea Leasing S.A., Członek Rady Nadzorczej MWT S.A., Członek Rady Nadzorczej Idea Bank Ukraina., Członek Rady Nadzorczej Idea Bank Białoruś, od roku 2014 Członek Rady Nadzorczej LC Corp S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

SŁOWA KLUCZOWE

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych