PARTNER PORTALU

Zmiany na budowie czwartego etapu Incity

Unibep, generalny wykonawca budynku mieszkalnego w Warszawie przy ul. Siedmiogrodzkiej poinformował, że 9 marca 2016 r. nastąpiła zmiana podmiotu zamawiającego dla stołecznej inwestycji.

Autor: PAP 09 marca 2016 16:32

Spółka Unibep rozwiązała umowę z Okam Incity sp. z o.o. S.K.A. oraz podpisała umowę o roboty budowlane w systemie generalnego wykonawstwa z OKAM 2016 sp. o.o. Podmioty należą do grupy kapitałowej Okam Capital.

W związku z zawarciem porozumienia strony dokonały rozliczenia zrealizowanych prac oraz potwierdziły brak istnienia jakichkolwiek spornych roszczeń.

Z kolei na mocy umowy zamawiający zlecił spółce Unibep wykonanie robót budowalnych związanych z realizacją budynku przy ul. Siedmiogrodzkiej, uwzględniających zakres prac już wykonanych w związku z realizacją umowy z 30 czerwca 2015 r. Termin realizacji prac objętych umową został określony na okres I-IV kwartał 2016 r.

Wynagrodzenie netto zostało określone na 11,6 mln zł i odpowiada wynagrodzeniu wskazanemu w umowie z 30 czerwca 2015 r. pomniejszonemu o wynagrodzenie wykonawcy za zrealizowane już prace. Inwestycja stanowi ostatni, czwarty etap Incity.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych