PARTNER PORTALU

Zmiany w zarządzie Marvipol Development

Zarząd Marvipol zdecydował o reorganizacji i wzmocnieniu zarządu firmy. Doświadczony finansista Rober Pydzik został powołany na członka zarządu. Przejął on stanowisko po Mariuszu Popławskim, który wraz z nowym rokiem wykonuje obowiązki wiceprezesa.

Autor: housemarket.pl 16 stycznia 2018 09:15

Robert Pydzik jest absolwentem Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego Uniwersytetu Łódzkiego w Łodzi. Jego obszar zainteresowań koncentruje się na zagadnieniach dotyczących finansów, rynku deweloperskiego, rynku kapitałowego oraz zarządzania.

Z rynkiem finansowym i deweloperskim związany jest od 1991 r. Pełnił wiele funkcji w spółkach kapitałowych, w tym spółkach publicznych oraz instytucjach finansowych. M.in. był zastępcą dyrektora Departamentu Skarbu w PKO BP, zasiadał w zarządzie Banku Gospodarki Żywnościowej, pełnił funkcję członka zarządu i dyrektora finansowego w spółce Synergia 99.

Prowadził również własną działalność, gdzie współpracował z podmiotami funkcjonującymi w różnych branżach, m.in. w zakresie doradztwa strategicznego, restrukturyzacji finansowej i organizacyjnej, doradztwa transakcyjnego.

W latach 2014-2017 współpracował z Grupą Kapitałową Wikana, na stanowisku dyrektora finansowego oraz prezes zarządu. Od maja 2017 r. związany jest z grupą Kapitałową Marvipol Development. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych