PARTNER PORTALU

Centrum Finansów Aviva staje się częścią Expandera

Centrum Finansów Aviva wzmocniło struktury Expander Advisors. Integracja związana jest z przejęciem przez grupę Aviva 100 proc. udziałów Expandera.

Autor: HouseMarket.pl 06 października 2015 08:30

Expander liczy obecnie blisko 100 placówek w 50 miastach, które swoim zasięgiem obejmują 85 proc. powierzchni kraju. Dzięki dołączeniu do tej struktury dotychczasowych oddziałów Centrum Finansów Aviva, zlokalizowanych m.in. w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu czy Poznaniu, szeregi Expandera zasila prawie 100 doradców oraz kilkudziesięciu specjalistów zajmujących się relacjami z klientami oraz wsparciem sprzedaży.

– Na zintegrowaniu sieci skorzystają zarówno klienci Centrum Finansów Aviva, jak i Expandera. Uzyskają bowiem dostęp do jednej z największych ofert produktów finansowych, zawierającej m.in. autorskie produkty inwestycyjne, ubezpieczeniowe, kredyty hipoteczne i gotówkowe, a także finansowanie przedsiębiorstw. Łącząc wiedzę i doświadczenie obu firm stajemy się bowiem jedynym niezależnym podmiotem w branży o tak silnej pozycji w zakresie kreowania oferty i dedykowanych rozwiązań – mówi Andrzej Oślizło, prezes Expander Advisors.

Z punktu widzenia klientów obsługiwanych dotychczas w Centrum Finansów Aviva zmiana dotyczy przede wszystkim marki i nazwy, pod którymi działać będą placówki. Warunki produktów zakupionych w nich do tej pory pozostają niezmienione.

Zintegrowanie sieci jest kolejnym etapem rozwoju Expandera, założonym przez nowego inwestora.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych