PARTNER PORTALU

Kredyty mieszkaniowe PKO BP i PKO Banku Hipotecznego bez prowizji

Marża nawet 1,3 p.p. oraz zerowa prowizja - to warunki kredytu, z którego mogą skorzystać klienci PKO Banku Polskiego oraz PKO Banku Hipotecznego podczas Dni Otwartych kredytów hipotecznych.

Autor: HouseMarket.pl 23 czerwca 2015 08:38

Wszyscy, którzy od 22 czerwca do 10 lipca 2015 roku wypełnią i złożą w placówce banku deklarację udziału w Dniach Otwartych, a także do 14 sierpnia br. złożą kompletny wniosek o udzielenie kredytu oraz podpiszą umowę kredytu w terminie do 30 dni licząc od dnia podjęcia decyzji kredytowej, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty, tj. z marży od 1,3 proc. i prowizji 0 proc. w przypadku kredytu "Własny kąt" hipoteczny.

Prowizja 0 proc. dostępna jest przy skorzystaniu z czteroletniego ubezpieczenia od utraty pracy i hospitalizacji, zaś wysokość marży zależy m.in. od kwoty kredytu, wkładu własnego i produktów, jakie posiada bądź z których skorzysta klient.

Kredyt "Własny kąt" hipoteczny umożliwia sfinansowanie nawet do 90 proc. wartości nieruchomości, a okres kredytowania może wynieść maksymalnie 35 lat. Dodatkowo każdego roku klienci będą mogli skorzystać z „wakacji kredytowych”, czyli jednego miesiąca bez konieczności spłacania raty. Karencja w spłacie kapitału może wynieść nawet do 36 miesięcy.

Dodatkowo do 10 lipca br. klienci mogą skorzystać w PKO Banku Polskim z atrakcyjnych warunków kredytu hipotecznego MdM, który przeznaczony jest dla osób do 35. roku życia.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych