PARTNER PORTALU

Ranking Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Kto na podium?

W XI edycji Rankingu Banków Polskiego Związku Firm Deweloperskich po raz czwarty z rzędu najwyższą pozycję zajął Getin Noble Bank, który został doceniony za szybkość, zgodność ze wstępnymi warunkami, elastyczność oraz współpracę z deweloperem.

Autor: HouseMarket.pl 16 września 2016 14:16

- Getin Noble Bank jest zdecydowanym faworytem od kilku lat. Specjalizuje się w finansowaniu dużych przedsięwzięć realizowanych w dużych metropoliach, gwarantujących wysoką stopę zwrotu z inwestycji. Dlatego tegoroczny werdykt nie jest niespodzianką. Deweloperzy doceniają bank za elastyczność i doświadczenie we współpracy z branżą – mówi Iwona Załuska, prezes zarządu Upper Finance Consulting.

Drugie miejsce zajął mBank, na trzecim natomiast uplasował się Bank Polskiej Spółdzielczości, który przed rokiem był poza podium.

- BPS cieszy się tak dużym zainteresowaniem firm deweloperskich z uwagi na fakt, że finansuje projekty z zerową przedsprzedażą. Bank zdobył wyższą lokatę w rankingu niż przed rokiem, co oznacza, że wyciągnął wnioski z poprzednich edycji i znalazł swoją drogę do zwiększenia zaufania wśród deweloperów. To powinno skłonić dotychczasowych faworytów do jeszcze bardziej elastycznego podejścia do współpracy z branżą, co bez wątpienia będzie dla niej korzystne – komentuje Iwona Załuska.

Już znalezienie się w pierwszej dziewiątce najlepszych banków zasługuje na uznanie. Każdy z pozostałych banków specjalizuje się w pewnym segmencie usług potrzebnych branży deweloperskiej i oferuje ciekawe, dobrze dostosowane do klienta rozwiązania, tak jak np. Alior Bank doceniany jest za ofertę finansowania w części zakupu gruntów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych