PARTNER PORTALU

SBB organizuje pomoc prawną dla frankowiczów

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu uruchomiło pomoc prawną dla wszystkich obywateli pokrzywdzonych nielegalnymi działaniami banków – zarówno w zakresie kredytów, jak i innych nieuczciwych pseudoproduktów bankowych.

Autor: HouseMarket.pl 15 listopada 2016 14:58

- Korzystanie z instrumentów prawnych często kończy się sukcesem klienta banku, bo wiele umów jest wadliwych i sądy to przyznają. Ponieważ banki nie maja już "maczugi" w postaci bankowego tytułu egzekucyjnego (BTE), to klienci są w dużo lepszym prawnie położeniu. Tym bardziej, że opłata sądowa to tylko 1000 zł. Dlatego zachęcamy obywateli, by korzystali z przysługujących im praw w sądach, skoro żadne instytucje państwowe, w tym opinie UOKiK czy Rzecznika Finansowego nie wpływają na treści umów bankowych – mówi Arkadiusz Szcześniak ze Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu stworzyło listę toksycznych banków, które utrzymują nielegalne zapisy w umowach kredytowych i tym samym Polacy są poszkodowani. Apeluje do wszystkich kredytobiorców, by wycofywali środki z depozytów w tych bankach.

13 stycznia 2017 r. stowarzyszenie SBB organizuje konferencję, na której będzie można uzyskać pomoc prawną.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych