PARTNER PORTALU

300 nowych mieszkań i apartamentów w ofercie OKAM Capital

Mokka to kolejny projekt mieszkaniowy firmy OKAM Capital. Deweloper rozpoczął przedsprzedaż mieszkań tej inwestycji. W ofercie znalazło się około 300 apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie.

Autor: HouseMarket.pl 19 czerwca 2015 09:38

Inwestycja Mokka powstanie przy ulicy Konstruktorskiej 7, w północnej części Służewca Przemysłowego – poddzielnicy warszawskiego Mokotowa. Budynki mieszkaniowe zajmą działkę o powierzchni blisko 9 tys. mkw. W ramach nowego projektu mieszkaniowego szacowanego na ponad 20 tys. mkw. powierzchni użytkowej powstaje około 300 mieszkań.

Większość mieszkań w nowej inwestycji będą stanowić lokale mniejsze – dwupokojowe o powierzchni nie większej niż 45 mkw. Z analizy rynkowej przeprowadzonej przez  OKAM Capital wynika, iż największą grupę potencjalnych nabywców lokali w tym rejonie stanowią pracownicy pobliskich biurowców oraz inwestorzy, którzy liczą na łatwy wynajem mieszkań. Zespół apartamentowy został zaprojektowany przez pracownię HRA Architekci. W budynku znajduje się także powierzchnia handlowa.

Mokka nie jest jedyną inwestycją OKAM Capital na Służewcu Przemysłowym. Inwestor jest również właścicielem działki przy ul. Woronicza 33. Firma jest w trakcie realizacji dwóch projektów mieszkaniowych: InCity na warszawskiej Woli oraz Dom w Dolinie Trzech Stawów w Katowicach. W przyszłym roku OKAM rozpocznie projekt Bohema, zakładający rewitalizację XIX-wiecznej fabryki kosmetyków na warszawskiej Pradze Północ.

 

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych