PARTNER PORTALU

4 Wieże na finiszu. Mieszkańcy odbierają klucze

Budowa drugiego etapu inwestycji 4 Wieże w Katowicach została ukończona. Budynek pod koniec roku pomyślnie został oddany do użytku. Klienci odbierają klucze i wykańczają mieszkania.

 

Autor: HouseMarket.pl 26 stycznia 2016 14:07

Dzięki podjętej współpracy pomiędzy Activ Investment a sklepem Leroy Merlin Katowice wielu klientów ma możliwość obniżenia kosztów wykończenia, dzięki „Pakietowi Startowemu na Nowe Mieszkanie”, który oferowany jest bezpłatnie do każdego mieszkania.

W jego ramach, klienci mają możliwość zaprojektowania mieszkania z profesjonalnym projektantem wnętrz, skorzystania z rabatów w sklepie Leroy Merlin oraz bezpłatnego transportu zakupionych towarów do mieszkania. Taki pakiet jest również oferowany w trzecim etapie inwestycji.

W ukończonej Wieży B powstało 128 mieszkań o powierzchniach od 24,70 do 101,19 mkw. Budowa inwestycji rozpoczęła się w czwartym kwartale 2013 roku. W ofercie pozostało pięć jednopoziomowych i dwupoziomowych mieszkań o powierzchniach od 45,30 do 65,43 mkw. w cenie od 4550 zł/mkw.

Na parterze inwestycji powstały trzy lokale usługowe o łącznej powierzchni prawie 2 tys. mkw., z czego ponad 1,3 tys. mkw. zostało wynajęte przez ogólnopolską sieć supermarketów „Piotr i Paweł”. Uroczyste otwarcie 133 sklepu nastąpiło 12 grudnia. Pozostałe dwa lokale o powierzchniach 274 oraz 284 mkw. czekają na najemców.

Obecnie realizowany jest trzeci etap inwestycji, w której docelowo powstaną 132 mieszkania. Mimo, że budowa inwestycji rozpoczęła się w kwietniu 2015 roku - 60 proc. mieszkań znalazło już swoich nabywców.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych