PARTNER PORTALU

6B47 debiutuje we Wrocławiu. Rośnie nowy apartemantowiec

Spółka 6B47 Poland rozpoczyna swoją pierwszą inwestycję we Wrocławiu. Będzie to zlokalizowany na Kępie Mieszczańskiej apartamentowiec Zyndrama.

Autor: housemarket.pl 28 września 2017 11:48

6B47 to działająca od 2009 roku na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka specjalizująca się w szeroko pojętej działalności deweloperskiej. Firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych. Partnerzy 6B47 działają w ramach Real Estate Club.

- Nazwa firmy odzwierciedla wyznawane przez nią zasady. 6B47 czytamy jako six before seven, co ściśle wiąże się z symboliką cyfr – 6 symbolizuje decyzję, a 7 działanie. - Decyzja poprzedza działanie – mówi Mirosław Januszko, dyrektor zarządzający 6B47 Poland.

Każdą inwestycję firma poprzedza dokładną analizą zmian demograficznych, trendów społecznych, wymagań eksploatacyjnych i potencjału ewentualnych nieruchomości. Badania te dają pewność, że realizowane inwestycje będą odpowiadały na dynamicznie zmieniające się wymagania rynkowe.

- Wciąż rozrastające się miasta stanowią naturalny grunt dla nowych inwestycji, takich jak powierzchnie mieszkalne, biurowe oraz budynki użyteczności publicznej. Spółka 6B47 stawia na znane sobie lokalizacje, których potrzeby i oczekiwania są jej bliskie. Dzięki temu ich przedsięwzięcia podparte są praktyczną wiedzą o oczekiwaniach i potrzebach miasta oraz jego mieszkańców – twierdzi Krzysztof Jabłoński, prezes firmy Iglica Nieruchomości, prowadzącej biuro sprzedaży Zyndrama.

Poza wrocławskim apartamentowcem Zyndrama, 6B47 zaangażowało się również w budowę Silesia Outlet w Gliwicach.

6B47 to działająca na terenie Austrii, Niemiec i Polski spółka zajmująca się szeroko pojętą działalnością deweloperską. Od 2009 roku firma w zintegrowany sposób zajmuje się obszarami finansowania i realizacji projektów inwestycyjnych. 

Zyndrama to inwestycja zlokalizowana przy ul. Zyndrama we Wrocławiu. Budynek posiada 48 mieszkań w standardzie premium o metrażu od 49 do 154 mkw. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych