PARTNER PORTALU

Activ Investment wraca do Wrocławia

Activ Investment powraca na wrocławski rynek mieszkaniowy z nową ofertą. W ramach drugiego etapu osiedla na Krzykach powstaną dwa budynki mieszkalne.

Autor: housemarket.pl 06 maja 2015 13:50

Pierwszy etap Osiedla Skarbowców zlokalizowany przy ul. Skarbowców został zrealizowany na przełomie 2013/2014 r. Drugi etap inwestycji Activ Investment docelowo będzie się składać z dwóch czteropiętrowych budynków, w których powstaną łącznie 63 mieszkania.

Budowa budynków rozpocznie się w czwartym kwartale bieżącego roku i potrwa dwa lata, ale mieszkania można zarezerwować od początku maja.

W pierwszym budynku znajdzie się 28 mieszkań głównie 2- i 3-pokojowych o powierzchniach od 33,94 do  59,68 mkw. Część mieszkań na poziomie +1 posiadać będzie duże zielone tarasy.

W drugim budynku, realizowanym w tym samym czasie znajdzie się 35 mieszkań, spośród których będzie można wybierać mieszkania od 33,5 do nawet 105,5 mkw. W ofercie znajdą się zarówno mieszkania jedno-, jak i dwupoziomowe. Co ważne, wszystkie lokale mieszkalne zostały zaprojektowane tak, by możliwie optymalnie wykorzystać ich powierzchnie. W efekcie powstaną mieszkania 2-pokojowe o powierzchniach 33,5 m2 lub 3-pokojowe o powierzchni niespełna 42,12 m².

Ceny lokali w standardzie deweloperskim kształtować będą się na poziomie 4,75-6 tys. zł/mkw.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych