PARTNER PORTALU

Activ Park. Nowe mieszkania w Fordonie

Rozpoczęła się oficjalna sprzedaż mieszkań w nowej inwestycji w bydgoskim Fordonie - Activ Park. W budynku są 94 mieszkania o powierzchni od 24 mkw. do 98 mkw., w tym lokale z ogródkami i dużymi tarasami na dachu.

Autor: HouseMarket.pl 05 maja 2017 09:12

Przygotowywany przez Mertis Investments Activ Park to nowoczesny budynek wielorodzinny o ciekawej architekturze. Inwestycja zlokalizowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, terenów umożliwiających długie spacery oraz blisko ścieżek rowerowych. Dużą atrakcją dla mieszkańców lubiących aktywnie spędzać czas będzie m.in. usytuowana na poziomie czwartego piętra budynku, w formie zielonego dachu siłownia zewnętrzna połączona z częścią rekreacyjną.

Activ Park składa się z trzech klatek. Każda wyposażona w nowoczesną windę. Ciekawym zabiegiem architektonicznym jest konstrukcja dwóch segmentów od południowej strony. Kaskady wyższe od pozostałej części o dwa piętra tworzą dwie wieże. W budynku są 94 mieszkania o powierzchni od 24 mkw. do 98 mkw., w tym lokale z dostępem do ogródków na parterze jak również mieszkania z dużymi tarasami na dachu. W obiekcie nie brakuje też hali garażowej i komórek lokatorskich.

Activ Park usytuowany jest niedaleko szkół, sklepów, przychodni zdrowia oraz przystanków autobusowych i tramwajowych, co umożliwia łatwy i szybki dojazd do centrum Bydgoszczy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych