PARTNER PORTALU

Active City z kamieniem węgielnym

Przy ul. Instalatorów 5 w Warszawie powstaje sześciokondygnacyjny budynek, gdzie znajdzie się 128 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 30 do 75 mkw. oraz część usługowa na poziomie parteru.

Autor: HouseMarket.pl 23 listopada 2015 13:38

Od września sprzedano już ponad 40 lokali. Active City to kolejna inwestycja realizowana przez dewelopera Longbrige znanego z realizacji Luxor Residences w Warszawie, osiedla Przy Kościelnej w Poznaniu, czy też Przy Pałacu w centrum Pruszkowa.  O atrakcyjności inwestycji, w której prace budowlane mają zakończyć się w pierwszym kwartale 2017 r. świadczy wysoka przedsprzedaż, w której nabywców znalazło 43 mieszkań.

W ofercie pozostaje 85 mieszkań i sześć lokali usługowych. - Osiedle Active City, to idealne miejsce dla ludzi aktywnych – powiedział podczas uroczystości wmurowania kamienia węgielnego  Marcin Szulc, prezes zarządu Longbridge.

– Tradycyjnie już, dzięki połączeniu bardzo dobrych lokalizacji inwestycji, klasy współpracujących firm oraz naszego profesjonalizmu, udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie, co znajduje odzwierciedlenie w wynikach przedsprzedaży naszej najnowszej inwestycji” – dodał Szulc.

Osiedle, które zlokalizowane jest na granicy warszawskiej Ochoty i Włoch, zostało zaprojektowane w kształcie litery „C”, pomiędzy ramionami ścian usytuowany zostanie wewnętrzny dziedziniec, z ławkami i zielenią, jako  dogodne miejsce spotkań sąsiadów.

Nie zabraknie również przestrzeni dla najmłodszych lokatorów – tuż obok budynku stworzony będzie bezpieczny plac zabaw. W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców budynek zostanie ogrodzony i objęty monitoringiem.

Ceny zaczynają się od ok. 6,5 tys. zł/mkw., a część oferty kwalifikuje się do programu MdM. Pod budynkiem znajduje się parking podziemny ze 143 miejscami parkingowymi. Generalnym wykonawcą inwestycji jest spółka budowlana SPS Construction.

Longbrige posiada obecnie ponad 160 mieszkań w całej ofercie. Obok wspomnianej inwestycji Active City w sprzedaży znajdują się ostatnie mieszkania w warszawskiej inwestycji Luxor Residences, mieszkania w osiedlu Przy Pałacu w Pruszkowie oraz nowe lokale mieszkalne w inwestycji Young House we Wrocławiu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych