PARTNER PORTALU

Active Residence rozpoznawalnym punktem na mapie Lublina

Active Residence to prestiżowy projekt mieszkaniowy, położony w centrum, Lublina, w miejscu, które oferuje przyszłym mieszkańcom spokój, komfort oraz sąsiedztwo odnowionego Ogrodu Saskiego.

Autor: HouseMarket.pl 19 września 2016 10:45

Budynek obejmuje siedem kondygnacji nadziemnych, z których pierwsza – parter – będzie miała funkcję usługowo-handlową. Zawiera również dwie kondygnacje podziemne, na których znajdują się miejsca postojowe, boksy garażowe i komórki lokatorskie.

W apartamentowcu znajdą się penthouse’y i apartamenty  o zróżnicowanej powierzchni począwszy od 30 do 138 mkw. Ambicją dewelopera jest, aby Active Residence stał się wyjątkowym, rozpoznawalnym punktem na mapie Lublina.

Projekt apartamentowca pochodzi z pracowni architektonicznej „herman and partners”. Architekci zadbali, by obiekt zawierał możliwie dużo szlachetnych materiałów. Inwestycja zakłada także przebudowę skrzyżowania i przyległego parkingu miejskiego, zagospodarowanie dziedzińca oraz terenu wokół budynku poprzez między innymi granitowe pasaże przylegające do lokali usługowych, specjalnie zaprojektowane ławki i oświetlenie oraz zielone dywany z roślin okrywowych z drzewami chroniącymi przed nadmiernym słońcem.

Wśród innych udogodnień mieszkańcy będą mogli liczyć na całodobową recepcję wraz z obsługą, nieodpłatną oraz w pełni wyposażoną salę fitness dostępną wyłącznie dla mieszkańców budynku. Do części apartamentów, wszystkich penthause’ów i lokali usługowych doprowadzona zostanie możliwość podłączenia klimatyzacji.

Część apartamentów i wybrane penthouse’y zostaną wyposażone w system ogrzewania podłogowego w łazienkach, a salony w grzejniki kanałowe. Niektóre penthouse’y będą posiadały możliwość instalacji kominka opalanego drewnem, a w salonach deweloper zamontuje wysokiej jakości przesuwny system ślusarki okiennej i punkty czerpania wody na tarasach. Cały budynek wyposażono w wysokiej jakości aluminiowy system ślusarki okiennej trzyszybowej.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych