PARTNER PORTALU

Adept Investment buduje apartamentowiec w Gdyni Orłowie


W czwartym kwartale 2015 roku rozpoczęła się kolejna inwestycja mieszkaniowa spółki Adept Investment w Gdyni - budowa apartamentowca Villa Adept II.

Autor: HouseMarket.pl 15 grudnia 2015 08:24

W ramach inwestycji zostanie wybudowany czterokondygnacyjny budynek mieszkalny z lokalami handlowo-usługowymi w parterze. Nowe apartamenty w Gdyni Orłowie będą dostępne w IV kwartale 2016 roku.

Obiekty mieszkaniowe Villa Adept to zespół dwóch apartamentowców, które powstają w Gdyni przy ul. Wrocławskiej i Architektów. W ramach całej inwestycji zostanie wybudowanych ponad 900 mkw. powierzchni mieszkań. Projekt obejmuje budowę dwóch czterokondygnacyjnych budynków. Obecnie realizowane są równolegle dwie inwestycje, których zakończenie inwestycji planowane jest w IV kwartale 2016 roku.

Zespół dwóch apartamentowców Villa Adept na gdyńskim Orłowie to inwestycja spółki Adept Investment z Warszawy. Spółka Adept Investment specjalizuje się w obszarze nieruchomości komercyjnych, a w 2015 r. rozpoczęła realizację pilotażowego projektu hotelowego w Warszawie przy ul. Prądzyńskiego.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych