PARTNER PORTALU

Akrodom buduje osiedle Pod Winnicami

Osiedle zlokalizowane jest w miejscowości Wyżne gm. Czudec - około 15 km od granicy Rzeszowa. Składać się będzie z 38 domów jednorodzinnych od 100 mkw. do 140 mkw., z działkami od 6 do 15 arów. Deweloper zaplanował też plac zabaw i boisko piłkarskie.

Autor: HouseMarket.pl 02 marca 2016 10:34

Domy projektowane są w kilku wariantach. Klient możne zdecydować się na wersję podstawową, czyli ok. 100 mkw. powierzchni użytkowej z pojedynczą wiatą garażową, idealnie spełniający warunki programu MdM, bądź też najbardziej rozbudowaną wersję z domem o powierzchni ok. 140 mkw. garażem dwustanowiskowym i dużym tarasem.

Ceny domów z działką 6,5 ara zaczynają się od 243 tys. zł brutto (stan surowy zamknięty – dom 100 mkw. z wiatą na jedno miejsce postojowe). Dom w stanie deweloperskim – od 335 500 zł brutto.

Domy budowane będą w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie wykończenia: w środku z tynkami gładzonymi i gruntowanymi, rozprowadzonymi instalacjami: elektryczną, gazową, wodno-sanitarną.

Klient może zaaranżować zmiany wewnątrz domu, na przykład zamówić małą saunę, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze, czy garderobę. Wszystkie media w domu są opomiarowane indywidualnie, również indywidualna instalacja centralnego ogrzewania z piecem gazowym dwufunkcyjnym z zasobnikiem.

Czas budowy domu - około 1 roku od podpisania umowy. W niedalekiej odległości od planowanej inwestycji znajdują się istotne z punktu widzenia życia rodzinnego instytucje tj. publiczne przedszkole, szkoła podstawowa i gimnazjum czy przychodnia lekarska. Dojazd do Rzeszowa drogą krajową nr 9. W ciągu kilku najbliższych lat w niedalekiej odległości planowane jest wykonanie drogi szybkiego ruchu S19 z węzłem Babica i zjazdem nieopodal osiedla.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych