PARTNER PORTALU

Aleja Pokoju 83. Nowoczesne osiedle o eleganckim charakterze

Atal wprowadził do sprzedaży kolejną inwestycję w Krakowie. Aleja Pokoju 83 to osiedle o eleganckim charakterze, zlokalizowane w malowniczej okolicy Krakowa.

Autor: housemarket.pl 21 września 2017 15:55

W ramach Alei Pokoju 83 zaplanowano 4 pięciopiętrowe budynki. Powstaną w nich łącznie 202 mieszkania o szerokiej gamie metraży – od 36,48 do 89,81 mkw. – oraz układach od jednego do czterech pokoi. Na osiedlu zaprojektowano łącznie 272 miejsca parkingowe, w tym 263 w garażu podziemnym oraz 9 zewnętrznych. Dla wygody mieszkańców przewidziano również 166 komórek lokatorskich oraz pomieszczenia ogólnego dostępu – wózkownie i rowerownie. Budynki będą też wyposażone w cichobieżne windy.

Kraków pozostaje naszym najważniejszym rynkiem. Obecnie działamy już w siedmiu największych aglomeracjach w Polsce, ale to tutaj sprzedajemy najwięcej mieszkań. Bardzo dobrze znamy potrzeby klientów z Małopolski, dlatego od stycznia do sierpnia br. zakontraktowaliśmy tu aż 473 lokale, co stanowi ponad 25% wyniku ogólnokrajowego – mówi Zbigniew Juroszek, prezes Atal. 

Zabudowa osiedla będzie charakteryzować się prostymi bryłami i elewacjami utrzymanymi w bieli, szarościach oraz ciepłych odcieniach brązu. Przestronne balkony, loggie oraz duże przeszklenia nadadzą bryłom budynków nowoczesnego i eleganckiego charakteru. To doskonałe miejsce dla wszystkich, którzy cenią design i funkcjonalność, ujęte w ponadczasową architektoniczną formę.

Aleja Pokoju to jedna z głównych arterii Krakowa, zapewniająca sprawny dojazd do centrum oraz poza miasto. Przyszli mieszkańcy osiedla będą zatem mogli dojechać samochodem do dworca PKP, PKS i Galerii Krakowskiej w kilkanaście minut, niewiele dłużej zajmie podróż komunikacją miejską.

Usytuowanie inwestycji przy Alei Pokoju 83 zapewni przyszłym mieszkańcom także możliwość odpoczynku w jednym z pobliskich parków. Okolica otoczona jest zielenią, terenami rekreacyjnymi i wypoczynkowymi. Zaledwie 300 metrów dzieli inwestycję od Parku AWF oraz od samej uczelni, a tylko kilometr od jednego z najpiękniejszych i największych parków w Krakowie – Parku Lotników. W jego obrębie funkcjonuje wiele atrakcji dla rodzin z dziećmi: place zabaw, boiska do gry, ścieżka rowerowa i biegowa oraz niezwykle ciekawy Ogród Doświadczeń im. Stanisława Lema. Tuż obok znajduje się hala widowiskowa Tauron Arena, w której odbywają się koncerty, pokazy filmowe, występy sportowe i wiele innych wydarzeń. Na zakupy można wybrać się spacerem do pobliskiego centrum handlowego. W pobliżu osiedla usytuowane są też inne, mniejsze sklepy, stacje benzynowe oraz placówki usługowe, handlowe i edukacyjne.

Planowany termin oddania do użytkowania inwestycji Aleja Pokoju 83 to IV kwartał 2019 roku. Za projekt inwestycji odpowiedzialne jest biuro projektowe Ar-De Studio Adam Kozik.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych