PARTNER PORTALU

Allcon Budownictwo wchodzi na dwa place budowy

W sierpniu generalny wykonawca Allcon Budownictwo rozpocznie na trójmiejskim rynku dwie nowe inwestycje: Willa Park oraz kolejny budynek na Osiedlu Gdyńskim.

Autor: HouseMarket.pl 01 sierpnia 2016 10:37

Inwestycja Willa Park składać się będzie z 12 budynków o łącznej liczbie 48 mieszkań. Będzie to zespół „willi miejskich”, czyli zlokalizowanych w Gdyni Dąbrowie mieszkań, które architekturą i funkcjonalnością nawiązują do domów jednorodzinnych – m.in. poprzez ponadnormatywną wysokość pomieszczeń oraz instalacje kominkowe na poddaszu oraz duże ogrody w części parterowej. Na osiedlu udostępnionych zostanie 65 miejsc parkingowych: 9 ogólnodostępnych, 30 w halach garażowych i 26 w garażach indywidualnych. Kubatura budynków to 19 685 m sześciennych, natomiast ich powierzchnia całkowita 7 707 mkw. Prace budowlane rozpoczną się 1 sierpnia 2016 roku i potrwają do listopada przyszłego roku.

Osiedle Gdyńskie zlokalizowane jest natomiast w Gdyni Oksywiu przy ul. Australijskiej. Obecnie trwa budowa drugiego i trzeciego budynku, w sierpniu rozpocznie się realizacja czwartego z łącznie siedmiu budynków wchodzących w skład inwestycji. Na terenie osiedla znajdować się będą 242 mieszkania, zaplanowano również powstanie 229 miejsc postojowych w garażach. Kubatura wszystkich budynków wyniesie 93 620 m sześciennych, a ich całkowita powierzchnia użytkowa 29 018 mkw. Realizacja drugiego budynku zakończy się we wrześniu 2016 roku, a finał prac w przypadku trzeciego i czwartego budynku zaplanowano odpowiednio na koniec III i IV kwartału 2017 roku.

Deweloperem obydwu inwestycji jest spółka Allcon Osiedla, jedna ze spółek grupy Allcon.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKOMENDOWANE DLA CIEBIE

SPOŁECZNOŚCI

House Market: polub nas na Facebooku

House Market: dołącz do nas na Google+

Obserwuj House Market na Twitterze

RSS - wiadomości na czytnikach i w aplikacjach mobilnych